38. Pınar Çocuk Resim Yarışması Başlıyor!

0
Bu yıl 38.si düzenlenen Pınar Resim Yarışmasının teması Hayalini çiz ödüllü yarışma resim yarışması Resim Yarışması başvuru Resim Yarışması 2019 ödüllü resim yarışması ödüllü yarışma ödülü yarışma Ulusal ve uluslararası çocuk resim yarışması yarışma konusu 2019 cocuklar icin resim yarismasi 2019 çocuk resim yarışmaları 2019 yılındaki çocuk resim yarışmaları 2019 resim yarışmaları ortaokul 2019 resim yarışmaları 2019 ilkokul resim yarışmaları 2019 resim yarışması 2019 resim yarışmaları ortaokul çocuk resim yarışmaları çocuk resim yarışmaları 2019 Çocuk Resim Yarışması çoçuk resim yarışmaları 2019 annesinin meleği yarışması çocuklar için en son çıkan resim yarışmaları çocuklar için resim yarışması çocuklar için resim yarışmaları 2019 ilkokul resim yarışmaları ilkokul resim yarışmaları 2019 ilkokul resim yarışması ödüllü resim yarışmaları ödüllü resim yarışmaları 2019 ödüllü resim yarışması okul öncesi resim yarışması 2019 para ödüllü resim yarışması resim yarışma resim yarışmaları resim yarışmaları 2019 resim yarışmaları 2019 ortaöğretim istanbul resim yarışmaları 2019 ortaokul resim yarışmaları resimleri resim yarışmaları tarihi resim yarışması 2019 resim yarışması 2019 ilkokul Resim Yarışması başvuru resim yarışması için nasıl pastel kullanmalı resim yarışması teması türkiye resim yarışmaları 2019 ulusal resim yarışma ulusal uluslararası resim yarışmaları ulusal ve uluslararası resim yarışmaları uluslararası çocuk resim yarışması uluslararası resim yarışmaları uluslararası resim yarışmaları 2019 2019 istanbul resim yarışmaları cocuk resim yarışmaları 2019 çocuk yarışmalar 2019 resim yarışmaları 2019 resim yarışmaları 2019 ilkokul 2019 istanbul resim yarışmaları 2019 resim yarışması çocuk yarışmalar 2019

38. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda
Hayaller Renklerle Buluşuyor

38’inci Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması bu yıl serbest olarak “Hayalini Çiz” temasıyla başlıyor. Her yıl birbirinden farklı temalarla minik ressamların yeteneklerini gösterdiği yarışmada çocuklar bu kez, sınırsız hayal dünyalarını resmedecek. Türkiye, KKTC ve Almanya’dan 6-14 yaş arasındaki tüm çocukların resimlerini gönderebileceği yarışmaya sosyal medyadan #pinarcocukresimyarismasi hashtag paylaşımıyla katılmak mümkün. Ödül ve sertifikalarını İzmir’de gerçekleşecek ödül töreninde alacak olan minik ressamlar arasından 3 öğrenci, bir yıllık eğitim bursunun da sahibi olacak.

Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması, bu yıl 38’inci kez başlıyor. “Hayalini Çiz” temasıyla düzenlenen yarışma Türkiye, KKTC ve Almanya’dan 6-14 yaş arası tüm ilk ve ortaöğretim öğrencilerini bekliyor. Katılan tüm eserlerin jüri tarafından değerlendirileceği 38. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda, Türkiye’de 7 bölge, yurtdışı katılımları, özel öğretim kurumları ve sosyal medya kategorilerinde toplam 9 minik sanatçı tablet ve profesyonel resim malzemesi ödüllerinin sahibi olacak. Yarışmaya sosyal medya kanalları üzerinden başvurmak isteyen minik ressamların #pinarcocukresimyarismasi hashtagi ile paylaşım yapmaları yeterli. Çocukların, hayallerini çizecekleri resimleri PTT Kargo aracılığıyla da gönderebilecekleri yarışma için son katılım tarihi 1 Nisan 2019.

Çocuklar Atölyelerde Sanatla Buluşacak

Sanata verdiği önemi Pınar Çocuk Resim Yarışması ile sürdüren Pınar, geçen yıl yoğun ilgiyle karşılanan Çocuk Resim Atölyesi etkinliklerine bu yıl da devam ediyor. Yarışma süresi boyunca 8 ilde düzenlenecek Pınar Çocuk Resim Atölyeleri, uzman eğitmenler eşliğinde minik ressamların hayallerine ev sahipliği yapacak. İlki İstanbul Galata Rum Okulu’nda gerçekleşen atölye, Nisan sonuna kadar Bursa, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Şanlıurfa, Trabzon ve Samsun’da miniklere sanatı sevdirmeye devam edecek.

Minik sanatçılar ödüllerini İzmir’de alacak

Türkiye’nin 7 farklı bölgesinden, KKTC ve Almanya’dan ödül alan öğrencilere Haziran ayında İzmir’de gerçekleştirilecek törende hediyeleri ve sertifikaları takdim edilecek. Ödül sahibi 3 yarışmacı, ayrıca Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı aracılığıyla bir yıllık eğitim bursunun da sahibi olacak.

Pınar, 38 yıldır düzenlediği Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’yla da geleceğin genç sanatçılarını teşvik etmeye devam ediyor.

Resim yarışması için ayrıntılı bilgi www.pinar.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz