Gap Türkiye, Vogue Kids İşbirliği İle Star Işığı Taşıyan Çocukları Arıyor!

4
Gap Türkiye, Vogue Kıds İşbirliği İle Star Işığı Taşıyan Çocukları Arıyor! yılın En Heyecanlı Çocuk Aktivitesi başladı! Gap Kids Class ile star ışığı taşıyan tüm çocukları mağaza vitrinlerinde yer almaya çağırıyor

Gap Türkiye, Vogue Kids İşbirliği İle Star Işığı Taşıyan Çocukları Arıyor!

Gap Kids Class of 2014 ile star ışığı taşıyan tüm  çocukları  mağaza vitrinlerinde yer almaya çağırıyor. Siz de çocuğunuzun Gap Kids 2014 Sınıfı’na katılıp belirli Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde fotoğrafları ile yer almasını ister misiniz?

Gap Türkiye ve Vogue Türkiye işbirliği ile açılan başvuru platformuna yapılacak başvurular arasından seçilecek 4 çocuktan biri sizin çocuğunuz olabilir.

Vogue dergisinin Aralık sayısı “Gap Kids Class of 2014” ekinde yer alacak moda çekiminde ve belirli Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde yer alacak en renkli çocuk yüzleri ayrıca Gap’ten hediye çekleri ve Vogue Kids’ten sürpriz hediyeler kazanacak.

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan “Gap Kids Class of 2014”e başvurmak oldukça kolay. Başvuru için www.facebook.com/GapTurkiye sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli. 0-4 yaş kız ve erkek ile 5-12 yaş kız ve erkek çocukların katılımına açık olan  “Gap Kids Class of 2014”e,  15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında katılmak mümkün!

17 Eylül Fashion’s Night Out gecesi Gap İstinye Park Kids&Baby Mağazası ise güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Dileyen aileler mağaza içerisinde kurulacak alanda çocuklarının profesyonel fotoğrafını çektirerek Gap Türkiye’nin Facebook sayfasından Gap Kids Class of 2014’e başvurularını yapabilecekler. Mağazada sadece o geceye özel yapılacak fotoğraf çekimi, 19.00-21.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Vogue Kids sponsorluğunda Gap İstinye Park Kids&Baby mağazasında gerçekleşecek etkinlikten sonra, başvurular Gap Türkiye Facebook sayfasından 15 Ekim’e kadar yapılabilecek.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra moda konusunda uzman Vogue Türkiye yetkililerinden oluşan jüri, başvurular arasından eleme yaparak kazanan 4 çocuğu oy çokluğuyla 31 Ekim’de belirleyecek.

Kategoriler :

  1. 0-4 babyGap Boy
  2. 0-4 babyGap Girl
  3. 5-12 GapKids Boy
  4. 5-12 GapKids Girl

Gap Kids Class of 2014 Sınıfı ile Gap ve Vogue ayrıca En Güzel Kardeşler / İkizler,  En İyi Arkadaşlar, En Güzel Gülüş ve Vogue’un Seçimi En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de çocukları sevindirecek. Gap Kids Türkiye, Class of 2014 projesi ile AÇEV’i desteklemekten gurur duyuyor. Siz de bir çocuğun eğitimini desteklemek isterseniz 3747’e SMS atabilir, başka çocuklara ışık olabilirsiniz.

“Gap Kids 2014 Sınıfı” kazananları belli oldu! Tıklayınız

4 YORUMLAR

  1. Sevde unluer adli kisi kendinizi bilmez birisi sanirim .Kizimin adini kullanarak annesi gibi yorum yazmis sizden ricam yazdigi yorumu sayfanizdan kaldirabilirmisiniz? Tsk ederim

    • Seda Hanım merhaba,

      Yarışma tamamlandı ve sonuçları açıklandı. Sitemizi ve sosyal medya sayfalarımızı takip ederek yarışmalardan daha önce haberdar olabilirsiniz. Sevgiler,

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz