Kral Şakir Tepe Nautilus’ta Çocuklarla Buluşuyor!

0
Bu sömestir tatilinde çocuklarımız, Trumplandl’da kurulacak olan Varol Yaşaroğlu imzalı Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk çizgi filmi Kral Şakir’in “Uzay Macerası” alanına konuk olacak Trumpland Kral Şakir Uzay Macerası, SEA LIFE Akvaryum LEGOLAND® Discovery Centre Fun Lab Eğlence Dünyası Tiox Eğlence Merkezi Sihirli Eller Varol Yaşaroğlu Uzay. istanbul yarıyıl etkinlikleri 2019 somestr tatilinde cocuklarla yapılacaklar ücretsiz sömestr etkinlikleri 2019 sömestr etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2018 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Kral Şakir dans gösterileri ve eğlenceli hikayeleriyle, 2 ve 3 Mart tarihlerinde Tepe Nautilus’a geliyor.

Gerçekleştirdiği etkinliklerle her yaştan ziyaretçiye keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, minik ziyaretçileri için eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Çocukların severek izlediği Kral Şakir çizgi dizisinin sevilen karakterleri Kral Şakir ve Fil Necati Tepe Nautilus’ta çocuklarla buluşuyor. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir’in eğlenceli şovu çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

2 ve 3 Mart tarihlerinde 14:00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan Kral Şakir, çocuklarla da sohbet edecek. Çocuklar gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

Tepe Nautilus ücretsiz gerçekleşecek etkinliğe tüm çocukları davet ediyor.

Etkinlik tarihi: 2 – 3 Mart 2019

Etkinlik saati: 14:00 – 16:00 – 18:00

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus 1. Kat Sergi Alanı

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz