AÇEV ve Marks & Spencer’dan Kanyon’da Çocuklara Özel Atölye Çalışması

0

AÇEV ve Marks & Spencer’dan Kanyon’da Çocuklara Özel Atölye Çalışması

AÇEV ve Marks & Spencer'dan Kanyon'da Çocuklara Özel Atölye Çalışması

AÇEV’in çocukların çok yönlü gelişimine destek olmak, yaratıcılıklarını desteklemek amacıyla geliştirdiği eğitimsel değeri yüksek, çocuk ve yetişkinlerin birlikte kaliteli zaman geçirmesine olanak tanıyan, eğlenceli ve kaliteli oyuncaklarının tanıtımı için düzenlenecek Oyun Atölyesi 5 Haziran Perşembe günü İstanbul Kanyon AVM’de.

Oyun Atölyesi’nde her biri farklı öğrenme fırsatları sunan eğlenceli 4 ayrı oyunun tanıtımı yapılacak. Bunlardan biri çocukların hem duyguları öğrenmesi hem de yaratıcı düşünmesini teşvik etmek amacı ile hazırlanmış Duygu Ormanı. Diğerleri ise;kuşaklar arası kültür aktarımını hedefleyen Nostaljik Oyunlar, çocukların okul öncesi dönemde hem yeni kelimeler öğrenmesini hem de görsel hafızalarını geliştirmesini sağlayan Eğitici Oyun Kartları ve çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunan hayal gücünü zenginleştiren Yapboz Serisi. Etkinlik sırasında AÇEV ekibi de oyunlara eşlik edecek.

5 Haziran Perşembe günü, 12:00-18:00 saatleri arasında Kanyon AVM orta alanda gerçekleştirilecek bu oyunlara katılım ücretsiz olup, 3-10 yaş arası dileyen her çocuğun katılımına açık olacak.

AÇEV ve Marks & Spencer eşliğinde gerçekleşecek bu renkli etkinliği kaçırmayın!

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz