Cevahir’in Minik Ziyaretçileri Snoopy’lerini Tasarlıyor!

0

Cevahir’in Minik Ziyaretçileri Snoopy’lerini Tasarlıyor!

Cevahir Alışveriş Merkezi, Istanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında düzenleyeceği “Snoopy ile Moda Günleri”nde minik ziyaretçilerini unutmadı. Tüm zamanların en çok sevilen çizgi karakterlerinden biri olan ‘Snoopy ile Moda Tasarım’ atölyelerinde çocuklar, hayal ettikleri Snoopyler’i tasarlayacak.

Cevahir’in Minik Ziyaretçileri Snoopy’lerini Tasarlıyor!  Cevahir Alışveriş Merkezi, Istanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında düzenleyeceği “Snoopy ile Moda Günleri”nde minik ziyaretçilerini unutmadı. Tüm zamanların en çok sevilen çizgi karakterlerinden biri olan ‘Snoopy ile Moda Tasarım’ atölyelerinde çocuklar, hayal ettikleri Snoopyler’i tasarlayacak.

“Snoopy ile Moda Tasarım” atölyeleri, 7-8 Haziran tarihlerinde alışveriş merkezinin orta alanında minik ziyaretçilerini bekleyecek. Alışveriş merkezinde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak fişini atölye alanına getiren aileler çocuklarına keyifli bir karne hediyesi verme imkanı bulacaklar.

Atölyelere katılan çocuklar kendilerine özel Snoopy’lerini tasarlayacaklar ve atölye sonunda bu Snoopy’ler kendilerine hediye edilecek. Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan “Snoopy Moda Günleri” süresince özel tasarım Snoopy evleri ve ikonik Snoopy heykelleri de AVM koridorlarını süsleyecek. Ayrıca, ünlülerin tasarladığı Snoopy’ler alışveriş merkezinde özel bir platform üzerinde sergilenerek ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Bilgi İçin:

www.istanbulcevahir.com

www.facebook.com/cevahiristanbul

twitter.com/cevahir_AVM

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz