Ahmet Ümit 14 Şubat’ta Edirne Kipa AVM’de!

0

Ahmet Ümit 14 Şubat’ta Edirne Kipa AVM’de!

Türkiye’nin en sevilen ve en çok okunan yazarlarından Ahmet Ümit, 14 Şubat’ta Edirne Kipa AVM’de hayranlarıyla buluşacak. Ümit, etkinlikte hem kitaplarını imzalayacak hem de okurlarıyla sohbet edecek, ücretsiz etkinlik, ahmet ümit,sohbet, edirne kipa, sevgililer günü

Türkiye’nin en sevilen ve en çok okunan yazarlarından Ahmet Ümit, 14 Şubat’ta Edirne Kipa AVM’de hayranlarıyla buluşacak. Ümit, etkinlikte hem kitaplarını imzalayacak hem de okurlarıyla sohbet edecek.

Türk edebiyatının usta kalemi Ahmet Ümit, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Edirneli edebiyat aşıklarıyla buluşacak. Başarılı yazar, Edirne Kipa AVM’de gerçekleştirilecek imza gününde hem kitaplarını imzalayacak hem de okurlarıyla sohbet edecek. Ahmet Ümit’in okurlarının sorularını da yanıtlayacağı etkinlik, Edirne Kipa AVM’nin ikinci katında bulunan Parafiks Kitabevi’nde, saat 15.00’te başlayacak.

ESERLERİYLE EDEBİYATIMIZA DAMGA VURDU

Ümit, geçtiğimiz yıl yayınlanarak büyük beğeni toplayan son romanı “Elveda Güzel Vatanım”da bir aşk hikayesi üzerinden İttihat ve Terakki Cemiyeti döneminde yaşananları anlatıyor. 56 yaşındaki yazar, bugüne dek aralarında “Beyoğlu’nun En Güzel Abisi”, “Bab-ı Esrar”, “Beyoğlu Rapsodisi” ve “Sultanı Öldürmek” gibi birbirinden çok ses getiren kitapların da bulunduğu 20’nin üzerinde esere imza attı. Özel bir televizyon kanalında Türkiye’deki kentlerin gizli tarihlerine ışık tutan bir program sunan Ümit’in eserleri televizyon ve sinemaya da uyarlandı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz