Babyqube App Store’da

0

Magiqubes Oyun Geliştirme Stüdyosu’nun çocuklara yönelik ilk uygulaması

Babyqube App Store’da

Magiqubes Oyun Geliştirme Stüdyosu’nun çocuklara yönelik ilk uygulaması  Babyqube App Store’da

Genç Türk girişimciler tarafından kurulan Magiqubes Oyun Geliştirme Stüdyosunun tasarladığı ilk oyun olan Babyqube İngilizce ve Türkçe olarak App Store’da yerini aldı. 1-4 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak, hem eğlenceli hem de onların bilişsel yeteneklerini geliştirecek şekilde tasarlanan Babyqube oyunu iPhone, iPad ve iPod touch’tan indirilebiliyor.

2014 yılında İstanbul’da üç Türk gencinin girişimiyle kurulan Magiqubes, oyuncularına hoş vakit geçirtecek ve onların bilişsel yeteneklerini geliştirmelerine olumsu katkı sağlayacak oyunlar geliştirmeyi amaç edinmiş bir oyun geliştirme stüdyosu. Stüdyonun ilk oyunu 1-4 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak tasarlanan Babyqube oyunu oldu.

Babyqube; hayvanlar, meyveler, giysiler gibi kategorilerde 50’den fazla kelimeyi çocuklara öğretmeyi hedefliyor. Bunu; yapboz, hafıza kartları ve boyama gibi 5 farklı oyun ile eğlendirerek ve bu oyunlarla aynı zamanda çocuğun bilişsel yeteneklerini geliştererek yapmayı amaçlıyor.  Uygulamada Türkçe ve İngilizce seslendirme seçenekleri bulunuyor. Uygulama iPhone, iPad ve iPod touch’tan indirilebilir.

Web Adresi: http://www.magiqubes.com

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz