Karne Hediyesi İşbankası’ndan! “Karneni Göster Kitabını Al”

0
Türkiye İş Bankası’nın çocuklara küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla yürüttüğü kampanya çerçevesinde öğrenciler kitaplarını bugünden itibaren şubelerden alabilirler.

Karne Hediyesi mi? Sherlock Holmes soruyor! 

Bu kadar çocuğun bir banka şubesinde ne işi olabilir? Bu sorunun cevabı tabii ki #BenimBankam‘da! 

“Karneni Göster Kitabını Al” kampanyası 2022’de 15 yaşında! 

Tüm çocuklarımız “Sherlock Holmes’un Maceraları” kitabını bugünden itibaren şubelerimizden ücretsiz olarak alabilir, “Gizli Bahçe” kitabı ile birlikte kumbaradergisi.com adresinden dijital olarak da okuyabilirler. #KarneniGösterKitabınıAl

Türkiye İş Bankası’nın çocuklara küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla yürüttüğü kampanya çerçevesinde öğrenciler kitaplarını bugünden itibaren şubelerden alabilirler.

İş Bankası’nın; çocuklara küçük yaşlardan itibaren kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, onların hayal güçlerini geliştirmek, merak duygularını uyandırmak, bilim ve akıl yolunda kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı kampanya kapsamında 14 yılda 14 milyonu aşkın kitap çocuklarla buluşturuldu.

En iyi pişik kremi Mumsy Natural

Çocuklarımızın karne hediyesi İşBankası’ndan!

Kampanyada bu yıl Arthur Conan Doyle’un kaleme aldığı “Sherlock Holmes’un Maceraları” ile Frances Hodgson Burnett’in yazdığı, okuyucuyu gizemli bir maceraya sürükleyen “Gizli Bahçe” adlı eserler sunuluyor. Öğrenciler, bugünden itibaren, İş Bankası şubelerine giderek “Sherlock Holmes’un Maceraları” kitabını alabilirler.

Ayrıca her iki kitabı Kumbara Dergisi portalı (www.kumbaradergisi.com) üzerinden ve Kumbara Dergisi uygulamasını indirerek mobil cihazlardan da dijital olarak okuyabilirler. 

Kampanya kapsamında, yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk ve gençlik kapalı cezaevlerindeki çocuklara da kitap gönderilecek. Braille alfabesi ile basılı kitaplar, görme engelli çocukların eğitim gördüğü okullara ulaştırılacak.
   
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından hazırlanan bu yılki kitaplar için kampanyanın başından bu yana desteğini esirgemeyen gazeteci yazar Doğan Hızlan, çocukları okumaya teşvik edecek düşüncelerini paylaştığı bir önsöz kaleme aldı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz