AKM’de 2024 Yarıyıl Tatili Bir Başka

0
AKM’de 2024 Yarıyıl Tatili Çocuklar için Bir Başka AKM, yarıyıl tatili kapsamında düzenlediği programlarla öğrencilere eşsiz bir sanat deneyimi sunuyor.

AKM’de 2024 Yarıyıl Tatili Çocuklar için Bir Başka

AKM, yarıyıl tatili kapsamında düzenlediği programlarla öğrencilere eşsiz bir sanat deneyimi sunuyor.  Karnelerini alan öğrenciler, birbirinden özel etkinliklerle tatillerine renk katma fırsatı buluyor. Tiyatrodan atölyelere, sinemadan çocuk operasına dopdolu bir program çocukları bekliyor.

Türk Telekom’un ana sponsoru olduğu Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) yarıyıl tatili boyunca birbirinden eğlenceli ve özel aktiviteler yer alıyor. AKM’de yer alan, Türk Telekom Opera Salonu, çok amaçlı salon, tiyatro salonu ve sinema salonu çocuklara özel etkinlikler için ev sahipliği yapıyor. 4-12 yaş arası tüm çocukların ücretsiz katılabileceği atölyelerin de yer aldığı “Türk Telekom’la AKM’de Yarıyıl Bir Başka” etkinlikleri ile dopdolu bir tatil programı başlıyor.

LEGO- Bricks 4 Kidz Robotik – Kodlama içerikli STEM Atölyesi ve Toyi Çocuk Atölyesi AKM’de

Türk Telekom’un AKM’de düzenlediği Bricks 4 Kidz ile Robotik LEGO atölyesi etkinliği, çocuklara hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim sunacak. AKM Türk Telekom Opera Salonu 3. Kat Fuaye’sinde 25 Ocak Perşembe günü kapılarını aralayacak olan Bricks 4 Kidz Robotik LEGO atölyesi, 29,31 Ocak – 1 Şubat tarihlerinde 10:00-17:00 saatleri arasında 5 farklı seansta düzenlenecek. Atölyeye 6 ve 12 yaş arasındaki çocuklar katılabilecek.

Çocukların bir başka keyifli vakit geçirebilecekleri Toyi Oyun Atölyesi ile çocuklar, geri dönüşebilen malzemeleri eşsiz oyuncaklara dönüştürerek yaratıcılıklarını sergileyebilecekler. TOYİ ile oyun atölyesi; Türk Telekom Opera Salonu 3. Kat Fuaye’sinde 23-24-27-30 Ocak ve 2 Şubat tarihlerinde 11:00 ve15:00 arası çeşitli saatlerde olmak üzere iki seans olarak düzenlenecek.

 

Yarıyıl tatilinde sinema ve tiyatro şöleni

Kültür ve sanatın kalbi AKM’de çocuklar yarıyıl tatilini sinema ve tiyatro ile geçiriyor. 27 Ocak Cumartesi Bremen Mızıkacıları Mutfakta, 3 Şubat Cumartesi WOLFIE Harikalar Operası’nda, 4 Şubat Pazar günü ise Evvel Zaman İçinde gibi sevilen oyunlar AKM Tiyatro Salonu’nda ve Çok Amaçlı Salon’da sahne alırken Rafadan Tayfa: Hayrimatör filmi Yeşilçam Sineması’nda 3-4 Şubat tarihlerinde izlenebilecek.

Ziyaretçiler, AKM yarıyıl programıyla ilgili detaylı bilgi ve etkinlik takvimine https://akmistanbul.gov.tr/tr/etkinlikler   web sitesinden ulaşabiliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz