Animasyon filmi Buz Devri’nin sahne şovu Trump AVM’de!

0

Ülkemizde 15 Temmuz’da vizyona girecek çizgi animasyon filmi Buz Devri Büyük Çarpışma’nın ( Ice Age 5 )sahne şovu ilk olarak 15-16-17 Temmuz’da Trump Alışveriş Merkezi’nde sahnelenecek. Buz Devri’nin kahramanları ayrıca şov sonrasında çocuklarla fotoğraflar çektirecek, poster hediye edecek.

Etkinliğe katılım ücretsiz…

Bol ödüllü animasyon serisi Buz Devri’nin son filmi Büyük Çarpışma, ülkemizde 15 Temmuz’da vizyona giriyor. 7’den 70’e herkesin merakla beklediği filmin sahne şovu da aynı tarihlerde Trump Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Filmin birbirinden eğlenceli kahramanları, beyazperdenin ardından muhteşem sahne şovu ile ilk kez Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. 15-16-17 Temmuz’da sahnelenecek şov; prodüksiyonu, koreografisi, kostümleri ve atmosferiyle izleyenleri büyüleyecek.

‘Buz Devri’ kahramanları ile eğlenceli şovlar ve renkli sürprizler!

‘Buz Devri’ kahramanları Many, Diego, Peaches ve Sid, Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede hem dans edecek, hem de çocuklarla şarkılar söyleyecek. Sınırsız eğlence ve bol dans vadeden şov üç gün boyunca 4 seans olarak yapılacak. Seans saatleri ise 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00…

Buz Devri Büyük Çarpışma’nın sahne şovunu izlemeye gelenler ayrıca kahramanlarla fotoğraf çektirme fırsatını da yakalayacak. Ayrıca gelen tüm çocuklara filmin büyük boy afişi hediye edilecek. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

 

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz