Annemle Kağıt Üzerinde Dans!

0
anneler günü, ücretsiz etkinlik,pera müzesi, anne çocuk etkinlikleri, anne blog, çocuk etkinlikleri Pera Müzesi, 8 Mayıs Pazar günü Anneler ve Çocuklara yönelik Pera Eğitim’in hazırladığı “Kağıt Üzerinde Dans” isimli eğitim programıyla Anneler Günü’nü kutluyor. Çocukların anneleriyle katılabilecekleri atölyeler 4-6 ve 7-12 yaş grubuna sesleniyor. Ayrıca Anneler Günü’nde müze tüm kadın ziyaretçileri misafir ediyor
anneler günü, ücretsiz etkinlik,pera müzesi, anne çocuk etkinlikleri, anne blog, çocuk etkinlikleriPera Müzesi, 8 Mayıs Pazar günü Anneler ve Çocuklara yönelik Pera Eğitim’in hazırladığı “Kağıt Üzerinde Dans” isimli eğitim programıyla Anneler Günü’nü kutluyor. Çocukların anneleriyle katılabilecekleri atölyeler 4-6 ve 7-12 yaş grubuna sesleniyor. Ayrıca Anneler Günü’nde müze tüm kadın ziyaretçileri misafir ediyor

Müzede Anneler Günü

8 Mayıs Pazar 2016

Pera Müzesi, 8 Mayıs Pazar günü Anneler ve Çocuklara yönelik Pera Eğitim’in hazırladığı “Kağıt Üzerinde Dans” isimli eğitim programıyla Anneler Günü’nü kutluyor. Çocukların anneleriyle katılabilecekleri atölyeler 4-6 ve 7-12 yaş grubuna sesleniyor. Ayrıca Anneler Günü’nde müze tüm kadın ziyaretçileri misafir ediyor.

Pera Müzesi, Anneler Günü’nde çocuklara anneleri ile birlikte katılabilecekleri keyifli bir Pazar günü programı sunuyor. Pera Eğitim’in 4-6 yaş ve 7-12 yaş grubuna yönelik hazırladığı “Kağıt Üzerinde Dans” programı müzenin Oryantalist Resim Koleksiyonu’ndan derlenen Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar sergi katında gerçekleşiyor. Çocuklar bu atölyede anneleriyle birlikte deneysel müzikler eşliğinde, senkronize biçimde bedenlerini kullanarak dev bir kağıt üzerinde simetrik soyut çizimler yaratıyor. Atölyede çizim tekniği ve vücut hareketleri hakkında ön bilgiler de veriliyor.

Çocukların anneleriyle birlikte farklı bir deneyim yaşayacakları Kağıt Üzerinde Dans atölyesinde 4-6 yaş grubuna 12.20-14.20 saatleri arasında, 7-12 yaş grubuna ise 15.00-17.00 saatleri arasında yer veriliyor.

Pera Müzesi 8 Mayıs Pazar günü bütün kadın ziyaretçilere ücretsiz! 

Kağıt Üzerinde Dans Atölyesi

8 Mayıs Pazar, 12:20 ve 15:00

Ücretsiz olan etkinliklere katılmak isteyen anne ve çocuklarının önceden rezervasyon yaptırması ve yanlarında eşofman, tayt, tişört, çorap gibi yedek kıyafetler bulundurması gerekiyor.

Rezervasyon için: http://bit.ly/20vayoQ

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz