Sponsorluk

0

annesininmelegi’ne sponsor olmak ister misiniz?

SPONSORLUK, Sponsorluk Talep,Anasponsor,Sponsor Bul,Sponsorluk ve Sosyal Sorumluluk Başvurusu,Sponsorluk Formu,Sponsorluk Başvuru,Sponsorluk talepleri,sponsor arıyorum,Sponsor Olmak,Sponsor Bulmak'' İsteyenler,kurumsal sosyal sorumluluk, sosyal sorumluluk,kültür sanat sponsoru, annesininmelegi'ne sponsor olmak ister misiniz?

annesininmelegi.com’a sponsor olmak isterseniz,

annesininmeleginin bebek hazırlıkları sayfalarında önerdiği güvenilir markalardansanız, sponsorumuz veya reklam verenimiz olabilirsiniz.

Tek bir sponsorluk kriterimiz var;

annesininmelegi.com reklam vereni olabilmenin tek yolu editörlerimiz tarafından denenmiş ürünleri üreten onaylı bir marka olarak, bebek hazırlıkları listemize girmiş;

müşterisine saygılı, dürüst, satış sonrasında müşterisinin yanında olan, müşterisine her durumda destek veren, kavgacı olmak yerine çözümcül bir marka olmanız.

Internette ve hafızalarda hakkınızda bir çok şikayet varken, sitemizde sponsor olarak, reklam veren olarak yer alamazsınız.

Blogumuzda sponsorluk ve reklam amacıyla hiçbir ödeme kabul etmiyoruz. Özellikle anne ve çocuk hakları için çalışan bir derneğe/vakıfa yapacağınız bağış karşılığı reklamınızı kabul ediyoruz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz