fbpx
Ana Sayfa Annesinin Meleğinden Harika el yapımı mutfak önlükleri

Harika el yapımı mutfak önlükleri

0
Anne ve çocuklar için el yapımı mutfak önlükleri

Bu el yapımı mutfak önlüklerine bayılacaksınız

el yapımı mutfak önlükleri

Duyduk duymadık demeyin, en sonunda el yapımı mutfak önlükleri satışa sunduk..

Bu el yapımı önlükleri tek başına ayakta durmaya çalışan bir ablamız yapıyor. Becerikli yetenekli ablamızın tek geçim kaynağı olarak bu el yapımı önlüklerin yanısıra çok güzel tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları yapıyor. Hem ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de emeğiyle kazanan bir kadına destek olmak isterseniz bize yazın, sizi kendisi ile buluşturalım.

Harika bir hediye alternatifi:
yeni evlenenler arkadaşınıza unutulmaz anısı olan bir el yapımı mutfak önlüğü.. sevdiğiniz arkadaşlarınız için el yapımı mutfak önlükleri için bize yazabilirsiniz. 

Sizin ihtiyacınız olmayabilir, ama ya arkadaşlarınız bu harika önlükleri görmek istemez mi? Bu mutfak önlükleri kaçmaz!

* İstediğiniz her deseni ve isminizi önlüklerimize işleyebiliriz.. evlenenlere özel mutfak önlükleri, Kişiye Özel Mutfak Önlüğü..

Göğüs ucu yarasına ne iyi gelir? Meme çatlaklarına ne iyi gelir

Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında annesininmelegi.com’a aittir. annesininmelegi.com’un yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to annesininmelegi.com regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz