Ayşe Arman, Başarılı Kariyer Ve Annelik Sırlarını Optimum’da Anlatacak

0

Ayşe Arman, Başarılı Kariyer Ve Annelik Sırlarını Optimum’da Anlatacak

Ayşe Arman, Başarılı Kariyer Ve Annelik Sırlarını Optimum’da Anlatacak

Ünlü köşe yazarı Ayşe Arman, Optimum Outlet’in Anneler Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler kapsamında İzmir ve İstanbul Optimum’lara konuk olacak. “Çocuk da yaparım, kariyer de” konulu söyleşide Ayşe Arman, gazeteci ve anne olarak yaşadıklarını kendine özgü yorumuyla paylaşacak. Sevilen yazarın neşeli ve çarpıcı deneyimleri, tüm bayanlara farklı bir Anneler Günü armağanı olacak.

10 Mayıs Cumartesi günü saat 15:00’te İstanbul Optimum Outlet, 11 Mayıs Pazar günü saat 16:00’da İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek söyleşi ve imza günü etkinliğinde Ayşe Arman, annelerin bu özel gününe ayrı bir anlam katacak. Arman’ın kendi yaşantısından yola çıkarak, “Çocuk da yaparım, kariyer de” başlığı altında gerçekleştireceği sohbet, annelere küçük ipuçları ve farklı bakış açıları da kazandıracak. Kızı Alya, annesi ve eşiyle ilgili anılarını bugüne dek gazetedeki köşesinde, twitter ve instagram hesaplarında paylaşan Ayşe Arman, İstanbul ve İzmir’deki hayranlarıyla Optimum Outlet’te buluşarak anne ve kadın olmanın hem ayrıcalığını hem de zorluklarını yüz yüze paylaşacak.

Ayşe Arman’ın İstanbul ve İzmir Optimum Outlet’lerdeki samimi sohbetleri, işine ve ailesine tutkuyla bağlı tüm kadınlar için eşsiz bir deneyim olacak.

Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katmaya devam edecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz