Bebeğim uyumuyor | 18 aylık bebek uykusu

2
18 aylık bebekler 24 saatin 12-13 saatinde uyumaya ihtiyaç duyarlar. 18 aylık bebeğim gece çok sık uyanıyor 1.5 yas uyku 1.5 yaş bebek uyku eğitimi 1.5 yaş bebek uyku tulumu 1.5 yaş bebeklerde uyku problemi 1.5 yaş gece uykusu 1.5 yaş uyku düzeni 1.5 yaş uyku eğitimi 1.5 yaş uyku problemleri 1.5 yaş uyku sorunu 1.5 yaş uyku tulumu 1.5 yaş öğlen uykusu 15 aylık bebeklerde uyku düzeni 1.5 yaşındaki çocuğun uyku düzeni 1.5 yaş çocuğu uyku düzeni 1.5 yaşındaki bebeğin uyku düzeni 1.5 yaş uyku düzeni 17 aylık bebeğin uyku düzeni nasıl olmalı 17 aylık bebeklerde uyku düzeni 2 21 aylık bebek uyku problemi 16 aylık bebek gece uykusu 18 aylık bebek uyku eğitimi 17 aylık bebek uyku 1 18 aylık bebeğe uyku eğitimi 17 aylık bebek uyku sorunu 18 aylık bebeğin uyku düzeni nasıl olmalı 1.5 yaş bebek eğitimi 1 5 yaş 1.5 yaşındaki çocuğun gelişimi 1.5 yaşındaki çocuğun eğitimi 1 5 yaşındaki çocuğun gelişimi 1 5 yaş çocuğun gelişimi 1 5 yaşındaki bebek neler yapar 16 aylık bebek uyku saatleri 1.5 yaş çocuğu neler yapabilir 1 5 yaşındaki bebek  21 aylık bebeğin uyku düzeni  12-18 ay bebek uyku tulumu 12-18 ay bebek uykusu 12-18 ay uyku 12-18 ay uyku tulumu 12-18 ay bebek uyku tulumu 12-18 ay uyku 12-18 ay uyku tulumu 18 ay bebek uyku düzeni 18 ay bebeklerde uyku 18 ay uyku 18 ay uyku düzeni 18 ay uyku eğitimi 18 ay uyku problemleri 18 ay uyku sorunu 18 ay uyku tulumu 18 ay uykusuz kalan 18 ay uykusuz kalan adam 18 aylık bebek uyku düzeni 18 aylık bebek uyku eğitimi 18 aylık bebek uyku ihtiyacı 18 aylık bebek uyku problemi 18 aylık bebek uyku problemleri 18 aylık bebek uyku saatleri 18 aylık bebek ve uyku 18 aylık bebeklerde uyku eğitimi 18 aylık bebeklerde uyku problemi 18 aylık bebeklerde uyku sorunu 18 aylık bebekte uyku 18 aylık bebekte uyku düzeni 18 aylık bebekte uyku problemi 18 aylık bebeğin uyku düzeni nasıl olmalı 18 aylık bebeğin uyku saatleri 18 aylık uyku sorunları 18 aylık çocuğun uyku düzeni 18-24 ay uyku düzeni 18-24 ay uyku tulumu 18-36 ay uyku tulumu 6-18 ay uyku tulumu 18 aylık bebek uyku saatleri 18 aylık bebeğin uyku düzeni nasıl olmalı 18 aylık bebeğe uyku eğitimi 18 aylık bebek uyku eğitimi 1.5 yaş bebek gece uykusu 1.5 yaş bebeklerde uyku düzeni 1.5 yaş uyku düzeni 1.5 yaş uyku eğitimi 1.5 yaş uyku problemi 1.5 yaş uyku saati 1.5 yaş uyku saatleri 1.5 yaş uyku sorunu 1.5 yaş uyku tulumu 1.5 yaş çocuğu uyku düzeni süper dadı 1.5 yaş uyku eğitimi 1.5 yaşındaki çocuğun uyku düzeni 1.5 yaş çocuğu uyku düzeni 1.5 yaş uyku düzeni 1.5 yaşındaki bebeğin uyku düzeni

Uyumamak için direnen 18 aylık bebeğiniz

Hayat 1.5 yaşındaki çocuğunuz için o kadar renkli, eğlenceli ve yoğun ki, uyumaya gitmek en son istediği şeydir. Bebeğinizin sakinleşip, dinlenmeye geçmek için sizin yardımınıza ihtiyacı vardır.

18 aylık bebekler 24 saatin 12-13 saatinde uyumaya ihtiyaç duyarlar. Bu çoğu kez anne-babaların bebeklerinin ihtiyaç duyduğunu tahmin ettiği uyku süresinden kısadır. Çocuğunuz size göre hep az uyuyor değil mi?

Çocuklarımız birbirlerinden farklı yaradılışlara sahip olduğundan çocuğunuzun uyku ihtiyacını en iyi siz anlayabilirsiniz.

18 aylık çocuğunuz artık gün içerisinde bir kısa uykuya ihtiyaç duyacaktır. Kreşte veya bakıcı yanında olan ek çocuk iki kısa uykuya yatırılabilir, bazı çocuklar ise tek kısa uyku ile yetinecektir. Kreşte çocuğunuzun uyku sıklığı ve süresini öğrenin. Eğer çocuğunuz uzun süreli uyuyor ve gece yatağa geç gitmeye direnip, sabahta erken ya da geç kalkmasını istemiyorsanız, yürüyen çocuğunuzun uyku düzenini kreş personeli veya bakıcınızla düzenleyin.

Önemli not:  Bebeğinizi gece beslemek için biberon kullanmak kötü bir alışkanlıktır. Gece yatmadan önce yahut gece uykusunda biberon ile beslenen çocuklarında süt çürükleri oluşur. Eğer bebeğinizin uyku rutinin bir parçası olarak süt içmek yerleşirse, bebeğiniz uyumak için her zaman buna ihtiyaç duyar ve gece yarsında uyandığında tekrar uyuyabilmek için biberon arar. Gece sütü tuvalet eğitiminizi de sobote eder, gece sütü içen çocuklarda geceleri yatağını ıslatmak oldukça yaygındır.

 


gögüs ucu yarasına ne iyi gelir göğüs ucu yarası için krem emziren annenin göğsünün yara olması emziren annelerin göğsündeki yara nasıl geçer emziren annelerin gögüs ucu yaraları nasıl geçer emzirirken gögüslerin yara olmaması için gögüs ucu yarasi emziren memede yara bebek emzirirken memenin yara olması gögüs yarası emzirirken gögüs yarası nasıl geçer meme ucu yarası nasıl geçer gögüs ucu yarası emziren annenin gögüs yarası nasıl geçer meme ucu yarası nasıl gecer emzirme gögüs yaraları emzirirken memede çatlak emziren anne göğsünde yara göğüs ucu yarası  gögüs yaraları nasıl geçer emziren anne memede çatlak emzirme sonrası memede yara emziren annede memede çatlak meme yara emzirme döneminde memede yara emzirirken memede oluşan yaralar meme başı çatlak meme ucuna emzirmede memede çatlak tedavisi göğüs çatlağına ne iyi gelir gögüs ucu yaralari gögüs çatlagina ne iyi gelir bitkisel gogus ucu yaralari göğüs ucu çatlaması gögüs ucu kremi tavsiye gögüs ucu çatlakları nasıl geçer gögüs ucu yaraları gögüs ucu yarası için gögüs ucu yarasına ne yapılmalı ilk emzirmede yara olmaması için emziren annenin gögüs ucu yarası bebek emzirirken gögüs ucu yarası göğüs ucu yara meme ucu yara kremi meme ucu çatlaklari gögüs ucu yara gögüs yarasi icin krem göğüs ucu yarasi meme ucu catlamasi gögüs uçları yaralarına ne iyi gelir emziren anne meme ucu gogus ucu yara kremi gögüs yaraları için kremler gögüs ucu yaraları için ne yapılmalı gögüs yaralarına iyi gelen kremler göğüs ucu yaralari meme ucu yara  gögüs ucu catlakları icin emziren annede gögüs yaraları göğüs ucu yaraları meme catlaklari göğüs ucu çatlak göğüs ucu yarası nasıl geçer emzirirken gögüs yaraları doğum sonrası memede çatlak gögüs yarasına ne iyi gelir meme basi catlaklari emziren annelerin gögüs ucu yarasına ne iyi gelir meme catlagina ne iyi gelir gögüs ucu çatlakları için ne yapmalıyız gögüs ucu yaraları için krem gögus ucu catlaklari ne zaman geçer gögüs ucu yarası için krem emzirirken göğüs ucu yarası gögus ucu catlaklari gögüs ucu yaraları ne zaman geçer meme ucu yarasına ne iyi gelir  meme yaraları göğüs çatlağı kremi göğüs çatlaklarına ne iyi gelir gögüs ucu yaraları için emzirme döneminde gögüs yarası gögüs ucu yarası nasıl iyileşir  meme başı çatlağı  meme çatlaklarına ne iyi gelir gögüs ucu yarası nasıl geçer gögüs ucu catlakliklari meme ucu çatlaması gögüs ucu yarası nasıl düzelir gögüs ucu yarasi kadınlar kulübü en iyi meme ucu kremi emzirirken meme ucu gögüs çatlakları için ne yapmalıyız dogum sonrası gögüs yaraları emzirme memede yara dogumdan sonra gögüs yaraları meme ucu yarasina ne iyi gelir emzirmede memenin yara olması meme yarasi meme ucu yarıkları

 

*Sitedeki bütün içeriğin sahibi annesininmelegi.com’dur. 
bebeğim uyumuyor 9 aylk bebeğim aniden uyanıyor
Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Annesinin Meleği’ne aittir. Annesinin Meleği’nin yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz.
bebeğim uyumuyor 18aylık bebek neden uyumaz 1.5 yaşında geceleri uyanıyor bebeğimi uyutamıyorum yardım

All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to Annesinin Melegi regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com.

2 YORUMLAR

    • Merhaba Cihan,
      Bazı bebekler 18 aylık olduklarında gündüz çok kısıtlı süre uyurlar. Benim kızlarımda gündüz sadece 45 dakika uyurlardı. Yalnız ben bebeklerimin akşam saat 21:00’dan sonra uyanık kalmalarına izin vermedim. Siz de izin vermeyin. Gündüz uykusunu artırmak için yapabileceğiniz birşey yok. Ama gece uykusunu en geç 21’de başlatın. Sabah sizinle kalksın ve öğlen saat 13:00’da en geç öğle uykusuna yatsın. Şu an uyku saatiniz bebeğinizin gelişimi için olumsuz sonuçlar yaratabilecek bir düzende. Sevgiler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz