Bilim Haftası ve Orman Haftası Etkinlikleri Optimum’da

0

Bilim Haftası ve Orman Haftası Etkinlikleri Optimum’da

1 – 29 Mart 2014, 15:00 | Optimum Outlet , Yenisahra, İstanbul

Bilim Haftası ve Orman Haftası nedeniyle özel etkinlikler de oluşturan Optimum Çocuk Kulübü ile çocuklar, hafta sonlarında yine muhteşem zaman geçirme fırsatı bulacaklar.

Bilim Haftası ve Orman Haftası nedeniyle özel etkinlikler de oluşturan Optimum Çocuk Kulübü ile çocuklar, hafta sonlarında yine muhteşem zaman geçirme fırsatı bulacaklar.

Optimum Çocuk Kulübü, Mart ayında çocuklar için yine dopdolu ve eğlenceli etkinlikler hazırladı. Mart ayında kutlanacak olan Bilim Haftası ve Orman Haftası nedeniyle özel etkinlikler de oluşturan Optimum Çocuk Kulübü ile çocuklar, hafta sonlarında yine muhteşem zaman geçirme fırsatı bulacaklar.

Mart ayında, Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek etkinliklerle, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler armağan edecek olan Optimum Çocuk Kulübü, 8 – 9 Mart tarihlerinde Bilim Haftası’na yönelik etkinliklerde küçük bilim insanları için atölye çalışmaları yapacak.

Çocuklar; Gizemli Maddeler, Kuru Buz, Dans Eden Sesler ve Minik Mucitler Bilim Atölyeleri ile yepyeni keşiflere yelken açacak.

22 – 23 Mart tarihlerindeki etkinliklerin teması ise Orman Haftası olacak. Orman Haftası’na yönelik yapılacak olan etkinliklerde ise sevimli minikler Lale Dikimi, Çim Adam Atölyesi, Kutudan Kuş Evi Yapımı ve Kozalaktan İnsan Figürleri Atölyelerinde harikalar yaratacak.

Optimum Çocuk Kulübü’nün Mart ayı boyunca çocuklar için hazırladığı diğer etkinlikler ve atölye çalışmaları arasında ise; Kardan Adam, Melek Figürü, Muhteşem Karbonat, Pompom, Boyalarla Şekilgeç, Tırtıl Yapımı, Kalem Süsleme, Keçe Süsleme, Müzik Aletleri, Kurabiye Süsleme ve Cup Cake Atölyesi yer alıyor. Optimum Çocuk Kulübü Mart ayında Optimum Outlet İstanbul’da gerçekleştireceği etkinliklerle çocuklara sadece güzel vakit geçirme fırsatı değil; eğlenirken öğrenebilecekleri kaliteli zaman da armağan ediyor.

Optimum Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz etkinliklerde çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Atölyeler, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz