32. Pınar Çocuk Resim Yarışması Başlıyor! Yarışma Konusu: “Doğamızı Koruyalım, Geleceğimize Sahip Çıkalım”

Pınar Resim Yarışması'nda bu yıl da yüz binlerce ilkokul ve ortaokul öğrencisi resimle yaratıcılıklarını sergileyecek

1
32. Pınar Çocuk resim yarışması

Pınar Resim Yarışması, “Doğamızı Koruyalım, Geleceğimize Sahip Çıkalım” temasıyla başlıyor

Bu yıl 32. yaşını kutlayan Pınar Resim Yarışması, “Doğamızı Koruyalım, Geleceğimize Sahip Çıkalım” temasıyla başlıyor. Pınar Resim Yarışması’nda bu yıl da yüz binlerce ilkokul ve ortaokul öğrencisi resimle yaratıcılıklarını sergileyecek, çevreyi koruyacak hayallerini paylaşacak.

 

Çocukların bireysel olarak veya okulları üzerinden katılabilecekleri yarışmanın son başvuru tarihi 15 Nisan 2013

Yarışmada dereceye giren 23 öğrenci, mayıs ayında İstanbul’da yapılacak Ödül Töreni’ne katılacak; Ressam Prof. Devrim Erbil ve ekibi yönetiminde, İstanbul’da sanatla iç içe bir gün geçirecek. Ayrıca finale kalan 23 asil 23 yedek toplam 46 öğrenciye dizüstü bilgisayar ile profesyonel resim malzemeleri ve çantası, en çok resim gönderen 10 okula 10 masaüstü bilgisayar ve 3 öğrenciye bir yıllık eğitim öğretim bursu hediye edilecek.

Türkiye’nin lider gıda markası Pınar’ın 32 yıldır düzenlediği Pınar Resim Yarışması başlıyor. Öğrencilere resim sanatını sevdiren ve yetenekli çocukların kendilerini geliştirmelerine imkan veren Pınar Resim Yarışması’nın bu yılki konusu “Doğamızı Koruyalım, Geleceğimize Sahip Çıkalım”. Yarışmaya katılan öğrenciler bu yıl doğayı korumak konusunda büyüklerine ilham verecek hayallerini tuvallerine taşıyacak.

Türkiye’deki bütün ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımına açık olan Pınar Resim Yarışması’nda jüri değerlendirmesi sonucu seçilecek toplam 23 öğrenci, mayıs ayında Ressam Prof. Devrim Erbil ve ekibi yönetiminde, İstanbul’da yapılacak Ödül Töreni’ne katılacak.

Finale kalan 23 asil 23 yedek toplam 46 öğrenciye dizüstü bilgisayar ile profesyonel resim malzemeleri ve çantası, en çok resim gönderen 10 okula 10 masaüstü bilgisayar hediye edilecek. 3 öğrenciye de bir yıllık eğitim öğretim bursu verilecek.

Resim Yarışmasına Başvuru için son gün 15 Nisan

Her okul ve öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmada son başvuru tarihi 15 Nisan. Yarışmaya ilkokul ve ortaokul öğrencileri, 25 cm x 35 cm veya 35 cm x 50 cm ölçülerinde, resim kâğıdına yapılmış resimlerle katılabilecek. Resimlerde sulu boya, pastel boya gibi her türlü resim ve boya malzemesini kullanmak serbest.

Yarışmaya katılan resimler Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. PK: 34775 İstanbul veya Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. – Yukarı Dudullu Mahallesi Kürkçüler Cad. Kanuni Sokak No:4 Dudullu – İstanbul adresine gönderilebilecek. Yarışmanın sonuçları 14 Mayıs’tan itibaren www.pinar.com.tr internet sitesinde yayınlanacak.

Resim Yarışması ile ilgili Aklınıza takılan sorular için:

Resimleri nasıl göndereceğiz?
Hazırlanan resimleri 15 Nisan 2013 tarihine kadar PTT Kargo ile gönderebilirsiniz.
PTT Kargo Çağrı Merkezi: 444 1 788
Hazırladığımız resimleri PTT Kargo ile adresinize gönderirken herhangi bir ücret ödeyecek miyiz?
PTT Kargo ile gönderilerilerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Yarışma sonuçları ne zaman açıklanacak?
32. Pınar Resaim Yarışması Yarışma sonuçları 14 Mayıs 2013 tarihinden itibaren “www.pinar.com.tr” web sitesinde yayınlanacaktır.

Yarışma şartnamesi için tıklayınız >>

Yarışma ile ilgili sorular için tıklayınız>>
Sorularınız için 444 7627 numaralı Pınar İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

1 Yorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz