Bir Kış Masalı başlıyor! İstinye Park’tan Yılbaşı Kutlaması

0

Bir Kış Masalı başlıyor!

İstinye Park’tan Yılbaşı Kutlaması

2012 ne kadar uzak bir gelecek gibi görünürdü hiç düşündünüz mü? Şimdi yine bir son ve yeni bir başlangıca hazırlanıyoruz. İstinyePark bu yeni yılda, size en sevdiğiniz yeniyıl masallarından birini anlatıyor olacak. Karlar içinde bir kış, sıcak içecekler yudumlanırken tatlı bir müzik çalar, en sevdiğiniz insanlar sizden gelen hediye paketlerini açarken siz de hediyenizi merakla beklersiniz…

İstinye Park Yılbaşı Kutlaması Başlıyor!
İstinye Park Yılbaşı Kutlaması Başlıyor!

İstinyePark’ta yurt dışından gelen sanatçılar tüm hafta boyunca, günün her saati düzenlenecek aktivitelerle yılbaşı sevincini doruklara taşıyor. Daha önce Moulin Rouge, Extreme Gong, Gala Miss France ve Louis Vuitton Galası gibi pek çok şovda performans gösteren Tom Shanon’un kuklası ile birlikte sergileyeceği paten gösterisi, Valerie’nin top üzerinde nefes kesen akrobasi hareketleri, dansçı kızların büyük topların içinde sergileyeceği Bubble gösterisi ve Lisa&Jessie’nin trapez ve paten şovları ile masal dünyasının içine giriyoruz. Yılbaşına özel aktivite alanında kurulan kasabadaki etkinliklerle masalsı dünyanın büyüsüne kapılıyor, canlı müzik eşliğinde sevdiklerinizle birlikte masalın içinde yaşamaya başlıyorsunuz.

İstinyePark’ta müzik ve eğlence dolu “Bir Kış Masalı” ile beyazlarla süslenmiş ortamın ışıltılı büyüsü içinde, bir bakıyorsunuz ki 2012 çoktan bitmiş bile!

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz