Bol Şekerli 23 Nisan Çoook Eğleneceğiz!

0

İçerenköy Carrefour “Şeker Ev” ve “Şeker Ağaç” ile sizleri masal dünyasına götürüyor!

22 Nisan 2014, 12:00 | Carrefour İçerenköy

Bol Şekerli 23 Nisan Çoook Eğleneceğiz!İçerenköy Carrefour "Şeker Ev" ve "Şeker Ağaç" ile sizleri masal dünyasına götürüyor!

19-27 Nisan 2014 saat: 12.00-20.00 arasında birbirinden güzel gösterilerle eğlenin, Şeker Ağacı’ndan şekerlerinizi almayı unutmayın!

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 23 Nisan’da 50 değişik ülkeden gelen çocuklar, Doğa Koleji Yabancı Diller Bölümü, Ataşehir ilçesi ilköğretim okulları öğrencileri ve Ataşehir Belediyesi ile barış mesajı vermek için en fazla çocukla “We are the World” şarkısı söyleyenerek rekor kırmaya hazırlanıyor. Rekor denemesinin ardından ise tüm ülkelerin geleneksel dans gösterileri sergilenecek.

19 – 23 Nisan tarihlerinde Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’de kurulacak istasyonda çocuk yarışmaları gerçekleştirerek onlara unutulmaz anlar yaşatacak. Yarışma sonrasında dereceye giren ilk 10 yarışmacı GD Akademia spor okulundan ücretsiz üyelik kazanma şansını yakalayacak. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 19 – 27 Nisan tarihleri arasında ise Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’de kurulacak şeker evinde çocuklara özel şeker dağıtımı yapılırken illüzyon, mini club, yüz boyama ve jonglör etkinlikleriyle birbirinden eğlenceli sürprizler çocukları bekliyor olacak. Birinci senesini 23 Nisan’da kutlamaya hazırlanan Karaoke Box 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklara özel Karaoke turnuvaları düzenleyecek. Turnuvada ilk 3’e girenler Karaoke seti kazanacak.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi rahat alışveriş ve eğlenceyi de biraraya getiriyor. Carrefour’un Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olarak 1996 yılından beri hizmet veren Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 3.750 araç kapasiteli ücretsiz otopark, kablosuz internet ve bebek bakım odasıyla güvenli ve rahat alışveriş ortamını ziyaretçilerine sunuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz