“Bremen Mızıkacıları” çocuk oyunu Galleria Çocuk Sahnesi’nde

0

Galleria Alışveriş Merkezi Çocuk Sahnesi  | “Bremen Mızıkacıları”

Tarih: 02.11.2013 | saat 16:00 – 17:30
Altınok Tiyatrosu, Müzikal Çocuk Oyunu

anne-sinin-melegi-com-galleria-aliveris-merkezinde-bremen-mizikacilari-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-618

Galleria Çocuk Sahnesi, 2 Kasım Cumartesi günü Altınok Tiyatrosu’nun deneyimli ekibi tarafından hazırlanan “Bremen Mızıkacıları” adlı müzikal oyuna ev sahipliği yapacak. Gerçek arkadaşlığın, sevgi ve paylaşmayla mümkün olduğunu gündelik hayatımızdan pek çok mesajla örnekleyerek anlatan Bremen Mızıkacıları, Galleria’nın yeniden düzenlenen B blok etkinlik alanında sergilenecek. Oyun içinde yer alacak illüzyon ve jonklör gösterileri de çocukların büyük ilgisini çekecek.

Altınok Tiyatrosu tarafındna sahnelecek olan Bremen Mızıkacıları’nın konusu şöyle: “İnsanlar birbirlerinden ne kadar farklı özelliklere sahip olurlarsa olsunlar dost olabilirler. Gerçek arkadaşlık ve sevgi paylaşma ile mümkündür. Hiçbir karşılık beklemeden yapılan fedakârlığın adıdır, Bremen Mızıkacıları. Kısaca bir dostluk öyküsüdür. Bu öykü ile çocuklarımıza paylaşımın, sevginin, gerçek arkadaşlığın değeri anlatılırken; çalışmanın, emeğin, üretmenin ve birlik olmanın önemi vurgulanıyor. İçinde günlük hayatla ilgili pek çok mesajın yer aldığı oyun, sanatın ve tiyatronun gelecekte de var olmasının, bugünün küçüklerinden geçtiğinin altını çiziyor.”

Ücretsiz olarak sahnelenecek oyuna tüm çocuklar davetli!

Ayrıntılı bilgi için 0 212 559 95 60 no.lu telefonu arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz