GapKids Casting Call 2016 başvuruları başladı!

1
Gap Kids Casting Call 2016 kazananları, InStyle Kasım sayısında yayınlanacak moda çekiminde ve belirli Gap mağazalarının vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak. InStyle dergisinin yapacağı moda çekimini ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz gerçekleştirecek. Tüm kategorilerde dereceye giren çocuklarımızı başka sürpriz hediyeler bekliyor olacak.Gap Kids 2016 Casting Call Yarışması ,yarışma,çocuk yarışması,ulusal ve uluslararası yarışmalar,1 kız ve 1 erkek 0-4 yaş, 1 kız ve 1 erkek 5-12 yaş, En Güzel Gülüş, En Stil Sahibi Minik, En (Uyumlu?) Kardeşler, En Güzel Saç

Yılın en heyecan verici etkinliğine hazır mısınız?

GapKids Casting Call 2016’ya katılın, çocuğunuz InStyle dergisinde yayınlanacak moda çekimlerinde ve belirli Gap mağazalarının vitrinlerinde fotoğrafları yer alsın. Tüm kategorilerde dereceye giren çocuklarımızı başka sürpriz hediyeler de bekliyor…

Gap Kids Casting Call 2016 kazananları, InStyle Kasım sayısında yayınlanacak moda çekiminde ve belirli Gap mağazalarının vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak. InStyle dergisinin yapacağı moda çekimini ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz gerçekleştirecek.

Başvuru Süresi: 8 – 31 Ağustos

Casting Call 2016 Süreci

1. Aşama
Çocuğunuzun 1 boy ve 1 portre fotoğrafını yükleyin.
2. Aşama
Fotoğrafınız onaylandığında Casting Call 2016 Fotoğraf Galerisi’ne eklenecektir.
3. Aşama
Gap Türkiye ve InStyle Türkiye yetkililerinden oluşan jüri, her kategoriden finalistler belirleyecektir.
4. Aşama
Seçilen finalistlerin halk oylaması 9 Eylül 2016’da başlayacaktır.

Gap Kids 2016 Casting Call yarışmasına katılım koşulları:

0-12 yaş aralığındaki yarışmacıların kanuni velileri, yukarıda belirtilen saat – tarih aralığında; velisi oldukları yarışmacıların bir boy ve bir portre olmak üzere  2 adet fotoğrafınıwww.facebook.com/GapTurkiye sayfasının bu işlemler için hazırlanmış olan kısmına yüklemek suretiyle yarışmaya katılabilecektir. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yüklenen fotoğraflardaki yarışmacılar arasından finalistler, InStyle Türkiye Dergisi  editörlerinin oluşturduğu jüri tarafından seçilecektir.  Yarışmacılar için velilerin yükleyecekleri fotoğraflar jpg (Jpeg) formatında olmalıdır. Katılımcılar tarafından www.facebook.com/GapTurkiye sayfasına usulüne uygun olarak yüklenen fotoğraflar, moderatör tarafından yarışmaya uygunlukları açısından denetlenecek ve uygun bulunan fotoğraflar, gönderim tarihinden itibaren en geç 2 iş günü içinde www.facebook.com/GapTurkiye adresinde yayınlanacaktır. Yarışmaya fotoğraf ile katılım, her bir yarışmacı için biri boy, biri portre olmak üzere iki (2) fotoğraf ile sınırlı olacaktır.

Yarışmacılar kategorilere göre 0-12 yaş aralığında olabilir. Yarışmacılar için Facebook sayfası üzerinden üye kaydını ve yarışma katılımını bu kişilerin kanuni velileri istenen tüm zorunlu bilgileri paylaşmak koşuluyla gerçekleştirebilir. Aksi takdirde yarışmacıyı temsil edenler, kazanılacak ödül için hiç bir hak iddia ve talep edemez.

 

Gap Kids 2016 Casting Call yarışması finalistleri 9 Eylül’de açıklanacak ve halk oylaması başlayacaktır!

Yarışma kapsamında yarışan adaylar içerisinden, kazananlar www.facebook.com/GapTurkiye sayfasından 30 Eylül 2016 tarihinde duyurulacaktır. Kazanan  yarışmacılar 8  kategoride  9 kazanan ( 1 Kız 1 Erkek  0-4 yaş , 1 Kız 1 Erkek 5-12 yaş, En Güzel Gülüş, En Stil Sahibi Minik, En (uyumlu?)Kardeşler, En Güzel Saç )  olarak seçilecek ve ilan edilecektir.

Gap Kids 2016 Casting Call Yarışmacılarının Ödülleri:

Yarışma sonucu kazanan olarak seçilen yarışmacılar, teslim edilme tarihi 01.04.2017’yi geçmeyecek şekilde Gap Mağazacılık A.Ş. tarafından belirlenmek üzere ve kazananların velilerine bilgisi verilecek şekilde, aşağıdaki ödülleri almaya hak kazanacaklardır:
1 Moda fotoğrafı çekimlerine katılma hakkı:

InStyle Türkiye dergisi Kasım2016 sayısı Gap Kids 2016 Casting Call ekinde yer alacak moda fotoğrafı çekiminin kapsamı, tarihi, yeri ve zamanı NIKKEI MUTLU DERGİ GRUBU altındaki InStyle Türkiye dergisi tarafından belirlenecek, bildirilecek ve değiştirilme hakkı saklı kalacaktır. Kazananlar, İstanbul dışında ikamet etmesi durumunda yapılacak moda çekimine katılımları için gereken yol ve konaklama masraflarıyla ekstra harcamalar kazananın kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahüt eder. Gap Mağazacılık A.Ş. yukarıda belirtilen masraflar konusunda maddi ve manevi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

2 Belirli Gap mağazalarının çocuk ve bebek vitrinlerinde fotoğrafları ile yer alma hakkı:

Fotoğraflar belirli Gap mağazalarının çocuk ve bebek vitrin alanlarında Gap Mağazacılık A.Ş. nin takdirine bağlı olarak belirli süre ile kullanılacaktır.

 

3.Gap hediye çeki:

Gap mağazalarında geçerli, 1 Nisan 2017 tarihine dek kullanılabilecek 500 TL değerinde Gap hediye çeki Gap Mağazacılık A.Ş tarafından yarışmacı velilerinin adreslerine gönderilecektir.

8 Ağustos 2016 tarihinde başlayan başvuru süreci 31 Ağustos 2016’de sona erecek,  kazananlar 30 Eylül 2016 tarihinde açıklanacak ve 8 kategorideki 9 katılım (1 kız ve 1 erkek 0-4 yaş, 1 kız ve 1 erkek 5-12 yaş, En Güzel Gülüş, En Stil Sahibi Minik, En (Uyumlu?) Kardeşler, En Güzel Saç) kazanan olarak belirlenerek Gap Türkiye Facebook sayfasından duyurulacaktır.

Gap Kids 2016 Casting Call Yarışması Başvurusu için: http://bit.ly/2aWcpl0

Gap Kids 2016 Casting Call yarışmasına nasıl katılabilirim?

1 Yorum

  1. Merhaba kolay gelsin çocuğumun isa kaan uslu tüm bilgileri yukledim hata veriyor acaba bilgiler tarafiniza ulastidami hata veriyor yoksa hiç bu şekilde ulasmadimi sürekli yükleyip duruyorum beni haberdar edermisiniz

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz