Cartoon Network’ten çocukların hayal gücünü destekleyen proje Emaar Square Mall’da

1
Cartoon Network’ten çocukların hayal gücünü destekleyen proje Emaar Square Mall’da

Cartoon Network’ün Hayal Gücü Stüdyolarında pek çok farklı eğlence çocukları bekliyor!

Cartoon Network’ün www.hayalgucustudyolari.com ile bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyen çocuklar, Cartoon Network dünyasına girip, bir çizgi filmin yapımının tüm süreçlerini deneyimleyebilme, kendi karakterlerini çizip, senaryolarını oluşturabilme, birbirinden eğlenceli, öğretici video ve şovları izleme imkanı buluyor. Cartoon Network’ün bu çok özel dünyasının lansmanını kutlamak amacıyla, 20 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Hayal Gücü Stüdyoları etkinliği Emaar Square Mall’da çocuklarla buluşuyor.

Cartoon Network; “Hayal Gücü Stüdyoları” ile çocuklara yaratıcı ve hayallerini gerçeğe dönüştürebilecekleri bir dünyanın kapılarını aralıyor. www.hayalgucustudyolari.com, en sevilen şovların yapımcılarından işin inceliklerini dinleme ve öğrenme şansı verirken, çocuklara kendi fikirlerini hayata geçirme fırsatı da tanıyor. Bir çizgi filmin ekrana gelene kadar gerçekleşen tüm süreçlerini deneyimleme fırsatı bulurken, sevilen Cartoon Network karakterlerinin nasıl çizildiğini, hareketli animasyonlarının nasıl hazırlandığını ve senaryo süreçlerini öğreniyor. Hatta öğrenmekle kalmayıp yaratıcılıklarını kullanarak kendi senaryolarını yazıp kendi sahnelerini oluşturabiliyor.

Cartoon Network bu özel dünyayı yarıyıl tatilinde çocuklarla buluşturmak üzere Emaar Square Mall’a taşıdı. Sevilen çocuk kanalının Emaar Square Mall’da kurduğu dünya; tasarımıyla, Hayal Gücü Stüdyolarının gerçek hayattaki yansıması. Çocuklar Hayal Gücü Stüdyoları’nda; basit araç-gereçler ve oyuncaklarla hareketli animasyonlar yapma sürecini öğrenip, Dublaj Atölyesi’nde en sevdikleri çizgi filmlerden sahneler seslendirme şansına sahip olacak. Hikayeni Yarat atölyesinde ise tıpkı web sitesinde olduğu gibi, kendi yaratıcılıklarını kullanarak, en sevdikleri çizgi filmler için yeni senaryolar oluştururken, PPG Sanal Gerçeklik etkinliğiyle kendi Powerpuff karakterlerini yaratacak. Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken sınırsız eğlencenin de tadını çıkaracak. Etkinlik boyunca Cartoon Network yıldızları Gumball, Adventure Time, Ben 10, PPG, Kral Şakir kostüm karakterleri özel şovlarıyla çocuklarla birlikte olacak.

Birbirinden yaratıcı atölyeler, yüz boyama, kaydırak eğlencesi ve daha birçok sürpriz Cartoon Network Hayal Gücü Stüdyoları’nda çocukları ve onlarla harika bir tatil geçirmek isteyen ailelerini bekliyor. Cartoon Network ve Emaar Square Mall tüm çocukları Hayal Gücü Stüdyoları’nda muhteşem bir yolculuğa davet ediyor.

Cartoon Network Hayal Gücü Stüdyoları

Yer: Emaar Square Mall (Anadolu Yakası – Çamlıca)

Tarih: 20 Ocak – 3 Şubat 2018

1 Yorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz