‘Tatilde Atölye’ Hem Eğlendirecek Hem Öğretecek

0
Bu yarıyıl tatilinde anneler ve çocukları ‘Tatilde Atölye’ ile kaliteli ve keyifli bir gün geçirecekler.

Bu yarıyıl tatilinde anneler ve çocukları ‘Tatilde Atölye’ ile kaliteli ve keyifli bir gün geçirecekler. Feriye Palace’da 30 Ocak’ta gerçekleştirilecek etkinlikte anneler ve çocukları workshop’lar ile hem eğlenecek hem de öğrenecekler. Giriş ücretlerinden elde edilecek gelir ise çocuklar için Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak. 

Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi ve Mothers’Land iş birliği ile düzenlenecek olan ‘Tatilde Atölye’ etkinliği şehirli anneleri ve çocuklarını 30 Ocak Salı günü Feriye Palace’ye davet ediyor. Sömestr tatilinde annelerin, çocukları ile keyifli vakit geçirmesini amaçlayan etkinlikte farkındalığı artıracak birçok workshop düzenlenecek. Saat 10.00 – 17.00 gerçekleştirilecek etkinlikte 5-11 yaşa arası çocuklar için çocuk yogası, taş boyama, temel hareket ve jimnastik, masal atölyesi, maske atölyesi ve hamur atölyesi workshop’ları yer alacak.

Mothers’Land bünyesindeki uzman eğitmenler tarafından düzenlenecek workshoplarda davetliler farkındalığı artırıcı birçok etkinliğe katılma şansı bulacaklar. 45 dakikalık workshop’lara katılarak Anne & Çocuk dünyasına özel deneyimler kazanırken ‘Tatilde Atölye’ için hazırlanacak ikramlar ve eğlenceli aktiviteler ile keyifli vakit geçirecek.

Tatilde Atölye etkinliği için 20 TL. olan giriş ücretinden elde edilecek gelir ise çocuklar için korunma ihtiyacında olan çocukları (Koruncukları), “Çocuk Köyleri”nde hazırladığı aile ortamıyla toplumda başarılı bireyler haline getirmek ve ülkemizde yaşanan “korunma ihtiyacındaki çocuk” sorununa da çözüm sunarak örnek teşkil etmeyi amaçlayan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağışlanacak.

Etkinlik Programı Saatleri  

Çocuklar İçin

  • 10.00 – 10.45: Mothers’Land ile Çocuk Yogası
  • 11.00 – 11.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Taş Boyama
  • 12.00 – 12.45: Gymy Kids ile Temel Hareket ve Jimnastik
  • 13.00 – 13.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Masal Atölyesi
  • 14.00 – 14.45: Gymy Kids ile Temel Hareket ve Jimnastik
  • 15.00 – 15.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Maske Atölyesi
  • 1600 – 16.45: Özel Neşe Erberk Etiler Anaokulu ile Hamur Atölyesi

 

Anneler İçin

  • 10.00 – 11.30: Bağırsak Sağlığı ve Besin İntoleransı İlişkisi / Dyt. Beste Alimert Altunörs
  • 12.30 – 14.00: Çocuklarla Kaliteli Zaman Geçirmek / Klinik Psk. Semiha Afyonlu Kaya
  • 14.30 – 16.00: Karaciğer Detoksu ile Yağ Yakmaya Hazırlanın / Dyt. Beste Alimert Altunörs

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz