İşte bu harika bir haber: Kozzy AVM’de Ücretsiz Pilates Dersleri Başlıyor

0

Kozzy AVM’de  Ücretsiz Pilates Dersleri Başlıyor

Kozzy  AVM'de  Ücretsiz Pilates Dersleri Başlıyor

Kozzy AVM, Club Sporium işbirliği ile sporsever misafirlerini pilatesle buluşturuyor. 15 Eylül itibariyle haftada 2 gün gerçekleşecek pilates derslerine Kozzy Club üyesi olan ve önceden kayıt yaptıran herkes ücretsiz olarak katılabilecek. 

Alışveriş keyfinin yanı sıra düzenlemiş olduğu etkinliklerle de ziyaretçilerine keyifli zaman sunan Kozzy AVM, 15 Eylül 2015 tarihi itibariyle başlayacak olan pilates dersleri için haftada 2 gün 4 seans için tercih imkanı sağlıyor. Salı – Perşembe günleri 11:00 – 12:00 ve 12:00 – 13:00 saatleri arasında sizin için uygun olan gün ve saatteki derslere katılabiliyorsunuz.

Formunuzu Korurken Eğlenin

Kozzy AVM ve Club Sporium’un işbirliği ile Kozzy Club üyelerine özel olarak gerçekleştirilen pilates derslerinde bir yanda formunuzu korurken, bir yanda da eğleneceksiniz. Bu keyifli aktiviteye katılmak için yapmanız gereken sadece danışmadan kayıt yaptırmak.

Kozzy AVM, eğlendiren ve sürprizlerle dolu olan aktivitelerinin yanında, sağlık aktivitelerine de yenilerini ekleyerek, yaşamınıza yeni fırsatlar ve mutluluklar eklemeye devam ediyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz