Çocuklar bu hafta sonu Trump AVM’de deniz kabuklarını süsleyecek

0
Trump Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklar için hem eğlenecekleri hem de el becerilerini geliştirecekleri renkli etkinlikler var! Trump Alışveriş Merkezi,Deniz Kabuğu Süsleme Atölyesi,Eğlenceli tiyatro oyunları,Cesur Farecik-cik,En Güçlü Kim,Trump Çocuk Katı Sahnesi,Etkinliklerin tümü ücretsiz,ücretsiz tiyatro oyunu,ücretsiz sanat atölyesi,ücretsiz çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,Etkinliklerin tümü ücretsiz,Trump Alışveriş Merkezi,deniz kabukları süsleme, deniz kabuğu boyama, deniz kabuklarını renklendirme.ücretsiz etkinlik,ücretsiz çocuk oyunu,ücretsiz tiyatro oyunu,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlik,haftasonu ne yapsam

Trump Alışveriş Merkezinde bu hafta sonu çocuklar deniz kabuklarını süsleyecek, sahnede ise Cesur Farecik-cik-cik ve En Güçlü Kim tiyatro oyunlarını seyredecek…

 

Etkinliklerin tümü ücretsiz

İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Trump Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklar için hem eğlenecekleri hem de el becerilerini geliştirecekleri renkli etkinlikler var!

 

Eğlenceli tiyatro oyunları…

21 Mayıs Cumartesi günü ‘Cesur Farecik-cik’, 22 Mayıs Pazar günü ise ‘En Güçlü Kim’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak ve herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

 

Hayal güçlerini deniz kabuklarında resmedecekler…

 

Çocuklar, katılacakları ‘Deniz Kabuğu Süsleme Atölyesi‘nde hayal güçlerini deniz kabuklarında yansıtacaklar. 21 – 22 Mayıs tarihlerinde, tiyatro oyunlarının ardından gerçekleşecek atölyede çocuklar deniz kabukları rengarenk süsleyecekler… Atölyeler 14.00 – 17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz