Can Bonomo ile müzik yapmaya hazır mısınız?

0
19 Mayıs'ta ücretsiz Can Bonomo konseri Forum İstanbul'da! 21 Mayıs'ta Can Bonomo'nun sahne alacağı interaktif konserde, mikrofon izleyicilerde olacak! Forum İstanbul, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı,Dalganabak,Can Bonomo,interaktif müzik workshop,interaktif konser,gençlik etkinliği,19 mayıs etkinliği,gençlik festivali,gençlik haftası,ücretsiz konser,ücretsiz etkinlik

21 Mayıs’ta Can Bonomo’nun sahne alacağı interaktif konserde, mikrofon izleyicilerde olacak!

Forum İstanbul, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 21 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Müzik Günü’nde Can Bonomo ve Dalganabak konserleri tüm ziyaretçileri eğlenceye davet ediyor.

 

21 Mayıs Cumartesi günü Forum İstanbul’da gerçekleştirilecek Müzik Günü’nde, geçtiğimiz yıllarda Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil eden Can Bonomo ve sokak sanatçısı olarak müzik hayatlarına başlamış başarılı grup Dalganabak, tüm ziyaretçilere unutulmaz bir gün yaşatacak.

 

Can Bonomo ile interaktif müzik workshop’u!

 

Saat 20.00’da sahne alacak Can Bonomo akustik konseri ile ziyaretçilerle buluşacak. İnteraktif olarak gerçekleşecek etkinlikte Bonomo, ziyaretçilerin katılımıyla şarkılarını seslendirecek. Can Bonomo’nun yanı sıra; 14.00’dan itibaren, 16.00 ve 18.00 saatlerinde her saat başı ziyaretçilerle buluşacak Dalganabak isimli müzik grubu da interaktif konser heyecanını doyasıya yaşatacak. Performansları sırasında zaman zaman ziyaretçilere hediye edilecek müzik aletleriyle de Dalganabak’ın şarkılarına herkes eşik edebilecek.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz