Çocuklar karne sevincini Ninja Kaplumbağalar ile Trump AVM’de yaşayacak

0
Yaz tatiline giren tüm çocuklar, karne sevincini Trump Alışveriş Merkezi, Teenage Mutant Ninja Turtles ile Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Dünyaca ünlü Ninja Kaplumbağalar 24-25-26 Haziran tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya gelecek.Ninja Kaplumbağalar, ninja turtles,karne hediyesi, trump avm,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu çocuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk etkinlikleri, ücretsiz çocuk aktiviteleri,ücretsiz eğlence,Trump Alışveriş Merkezi,Teenage Mutant Ninja Turtles, ninja kaplumbağa maskesi hediye

Çocuklar karne sevincini 24-25-26 Haziran tarihlerinde Teenage Mutant Ninja Turtles ile Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Birbirinden özel şovlar gerçekleştirecek olan Ninja Kaplumbağalar, çocuklarla fotoğraflar çektirecek, onlara Ninja maskeleri hediye edecek.

 

Yaz tatiline giren tüm çocuklar, karne sevincini Trump Alışveriş Merkezi, Teenage Mutant Ninja Turtles ile Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Dünyaca ünlü Ninja Kaplumbağalar 24-25-26 Haziran tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya gelecek.

 

Eğlenceli şovlar ve renkli sürprizler!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede en dinamik gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Ninja Turtles, çocukların karne coşkusunu birbirinden renkli sürprizlerle paylaşacak. Ninja Kaplumbağalar ile bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca Ninja Kaplumbağalar, çocuklara Ninja maskeleri hediye edecek.

24-25-26 Haziran tarihlerinde 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde gerçekleşecek olan Ninja Kaplumbağalar etkinlerinde tüm çocuklar birbirinden renkli aktiviteler ile tatilin tadını çıkaracak. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz