Ben 10 macerası Emaar Square Mall’da

0
Emaar Square Mall, Cartoon Network'ün efsanevi karakteri Ben 10 ve uzaylıları ağırlayacak. 15 -17 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Ben 10 etkinliğinde çocuklar uzaylılara dönüşme oyunu, özel şovlar ve daha birçok sürpriz ile sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak. Emaar Square Mall,ben10,Cartoon Network,Ben 10 efsanesi,Ateş Topu Dört Kol Su Tankı , Elmas Kafa,yüz boyama,resim atölyesi hafıza kart oyunu

Emaar Square Mall, Cartoon Network’ün efsanevi karakteri Ben 10 ve uzaylıları ağırlayacak. 15 -17 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Ben 10 etkinliğinde çocuklar uzaylılara dönüşme oyunu, özel şovlar ve daha birçok sürpriz ile sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak.

Cartoon Network’ün en sevilen çizgi karakterlerinden Ben 10’in uzaylılara dönüşme oyunu ile çocuklar Ateş Topu, Dört Kol, Su Tankı ve Elmas Kafa karakterlerinden birine sanal ekranda dönüşerek maceradan maceraya atılacak. Etkinlik alanında çocuklar ayrıca hafıza kart oyunuyla hafızalarını güçlendirirken, yüz boyama ve resim atölyesi ile eğlencelerine renk katacak. Ben 10 etkinliğinde yer alan oyun atölyesinde yepyeni Ben 10 oyuncaklarıyla oynayabilecek olan çocukları daha birçok sürpriz bekliyor.

Emaar Square Mall’da gerçekleşecek olan uzaylılara dönüşme oyunuyla çocuklarla buluşacak olan Ben 10 efsanesi, 15-17 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ben 10 ve dönüştüğü birbirinden güçlü 10 uzaylı kahramanın aksiyon ve eğlence dolu yeni bölümleri hafta içi her gün saat 10:00’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.

Ben 10’in birbirinden eğlenceli oyunları, klipleri ve aktivitelerini ben10.cartoonnetwork.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz