Çocuklara özel yılbaşı partisi Trump’ta!

0

Çocuklara özel yılbaşı partisi Trump’ta!

Trump Alışveriş Merkezi, 27-28 Aralık tarihlerinde çocuklar için yılbaşı partileri düzenliyor. 14:00-17:00 saatleri arasında özel olarak oluşturulacak parti alanında renkli etkinlikler, dans şovlar, Noel Baba ve sürpriz hediyeler olacak! Katılım ücretsiz!

Çocuklara özel yılbaşı partisi Trump’ta!  Trump Alışveriş Merkezi, 27-28 Aralık tarihlerinde çocuklar için yılbaşı partileri düzenliyor. 14:00-17:00 saatleri arasında özel olarak oluşturulacak parti alanında renkli etkinlikler, dans şovlar, Noel Baba ve sürpriz hediyeler olacak! Katılım ücretsiz!

Mecidiyeköy’de yer alan Trump Alışveriş Merkezi27-28 Aralık’ta sadece çocuklara özel yeni yıl partileri düzenliyor. 14:00-17:00 saatleri arasında çocuklar için tüm detayların düşünüldüğü parti çocukları coşturacak. Balon ve konfetilerle süslenen özel alanda minikler önce kendilerine hediye edilecek şapkalarını ve gözlüklerini takacak, ardından eğlenceye başlayacak. Danslar, ritm şovlar, şarkılar, minik dilek ağacı, pandomim, tahta bacaklar, Noel Baba ile buluşmalar partinin detaylarından sadece birkaçı… Partiye ve eğlencelere katılım tüm çocuklar için ücretsiz olacak.

Çocuk mağazalarında ekstra yüzde 20 indirim!

Trump Alışveriş Merkezi’nde 30-31 Aralık’ta düzenlenecek ‘indirimin indirimi kampanyası’na en güzel çocuk mağazaları da katılıyor; ToyzzShop, D&R Kids, e-bebek ve DOA! Aileler çocuklarına en güzel yeni yıl hediyelerini ekstra yüzde 20 indirim fırsatıyla alacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz