Çocukların Elinden Anneler Günü Hediyeleri Palm City Mersin AVM’de

0

Çocukların Elinden Anneler Günü Hediyeleri Tematik Çiftlikte

Çocukların Elinden Anneler Günü Hediyeleri Palm City Mersin AVM'de

Çocuklarımız, Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde  02-10 Mayıs 12:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan  “Ali Baba’nın Masal Çiftliği”nde Anneler Günü hediyesi olarak annelerine yumurta ve sebze toplayacak, sebze tohumları ekecekler.

Temel amacı doğa ve çocukları biraraya getirerek doğal besinlerin evimize nasıl girdiğini çocuklara uygulamalı bir şekilde öğretmek olan “Ali Baba’nın Masal Çiftliği’nde çocuklar; Anneler Günü’nde anneleri için domates, biber, patlıcan ve çilek tohumları ekecek, köy kuyusundan su çekip ürünlerini sularken temsili bir şekilde süt sağacaklar, folluklardan etkinlik için özel üretilen maket yumurtaları toplayıp atölye alanında yumurtalarını kuklaya dönüştürerek yaratıcılıklarını annelerine gösterecekler.

Palm City Mersin AVM’deki “Ali Baba’nın Masal Çiftliği”nde çocuklar anneleri için tarlalarındaki sebzeleri toplayıp hasat zamanını tamamlayacaklar. Etkinlik sonunda çiftçilik sertifikalarını alarak anneleri ile bu özel günü belgeleyecekler.

Anneler Günü’nde kaşıkla yumurta taşıma, çuval yarışı gibi sürpriz etkinlik ve yarışmaların da yer alacağı aktiviteyle eğlenmek isteyen tüm minik Palm City Mersin AVM ziyaretçileri davetlidir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz