Dalin 11. Geleneksel Resim Yarışması

2

 

Resim Yarışması
Geleneksel Dalin Resim Yarışması

Dalin, çocuklara sanatı sevdirmek ve onların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla geleneksel hale getirdiği “Dalin Resim Yarışması”na 2012 yılında da devam ediyor. Bu yıl 11. si düzenlenecek olan “Dalin İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması” ile Türkiye`deki tüm ilköğretim öğrencileri sihirli değnekleri ile dünyayı güzelleştirmeye davet ediliyor.

Katılım Koşulları:

5-11 yaş minik ressamlar, “Bir Sihirli Değneğim Olsa, Dünya Çok Güzel Olsa…” konusunu resmedecekleri Dalin 11. Geleneksel  Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler. Resimler 35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak.

Resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır.  Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, okul-ev adresleri, cep telefonu, e-mail adresi, okul ve ev telefon numaraları; öğretmenin / velinin adı,soyadı, ve imzası açık olarak yazılmalıdır.

Ödüller:

Dereceye giren minikleri ise birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Birinciye i-pad 2, ikinci ve üçüncü çocuğa ise netbook hediye edilecek. Ayrıca en çok resim gönderen ilk 3 okula Dalin tarafından resim atölyesi yapılacak, dördüncü ve beşinci okula ise netbook hediye edilecek.

Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 16 Nisan 2012 tarihine kadar ‘’Dünya İşleri İletişim Ajansı- Asmalımescit Mah. Oteller Sok. No:9 D:2 Beyoğlu-İstanbul PK 34430’’ adresine göndermeleri gerekiyor.

Toplu eser gönderimi yapılan okulların, resimlerle beraber okul müdüriyeti veya resim öğretmeni tarafından katılımcı öğrenci listesi ve toplam resim sayısının da ayrı bir belgeyle göndermesi gerekmektedir.

Yarışma sonucu Nisan ayında belirlenecek olup 23 Nisan 2012 tarihinde Dalin’in resmi internet sitesinde ve ulusal gazetelerde duyurulacaktır.

Jüri Üyeleri:

Seydi Murat Koç – Ressam

Pınar Keskin – Rehber Öğretmen

Çiğdem Tekiner – Dalin Pazarlama Müdürü

Çiğdem Özcan – Dünya İşleri PR Ajans Başkanı

 

Yarışma ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için:

Dünya İşleri İletişim Ajansı

Telefon: 0212 – 252 20 35

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz