Güzide Soyak ile Olumlu Annebabalık Programı

0
Güzide Soyak ile Olumlu Annebabalık Programı| Çocuğunuzun hayatına olumlu yönde temas eden, hem kişisel hem akademik gelişiminde ona rehberlik eden birer ebeveyn olmak için adım atın pedagog olumluebeveynlik niteliklivakit duygusalgelişim ruhsağlığı çocukgelişimi annelik babalık ebeveynlik aile aileterapisi positiveparenting parenting child çocukgelişimi pedagoji ebeveynolmak ailemgüvende anne çocuk ebeveyn annebaba annebabalık çocuklariçin doğruiletişim anneolmak ebeveyntutumları ebeveynlik ebeveyneğitimi ebeveynprogramı

Çocuğunuzun hayatına olumlu yönde temas eden, hem kişisel hem akademik gelişiminde ona rehberlik eden birer ebeveyn olmak için adım atın…

Kızlarımı emanet ettiğim pedagoji alanında bir duayen olan Güzide Soyak’ın liderliğinde gerçekleştirilen “Olumlu Annebabalık programı“na göz atmanızı öneririm.

28 Mart’ta İkincisi düzenlenecek olan Grup çalışması saat 18:00’da Amerikan Hastanesi’nde gerçekleştirilecek.

Bu eğitimler elbette Türkiye’nin en güvenilir ve prestijli hastanesi Amerikan Hastanesi çatısı altında gerçekleştiriliyor. En güvendiğim uzman ve çatısı altında aile ilgisi ve samimiyeti gördüğümüz bu kurum bana annesininmelegi.com’da ve instagramda en çok yöneltilen olumlu anne babalığa dair soruları bir program çerçevesinde cevaplıyor.

Çocuklarımız bizlerin aynası. Her ebeveynin doğal olarak edindiği ilk rol olan liderlik bize çok önemli bir sorumluluk veriyor. Bizler kendimizi olumlu dönüştürürken devamımız diye tariflediğimiz çocuklarımızı da dönüştürüyor ve geleceğe hazırlıyoruz.

Bilgi için 0212 311 20 00’dan 7276’yı arayabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine sorularınızı ve kayıt taleplerinizi yazabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz