“Hayallerim ve Ben” resim yarışması başlıyor

0

Hayallerini Tuvale Yansıt,

Boyalarını Harekete Geçir!

Yurtiçi Kargo’nun her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği geleneksel resim yarışması, bu yıl da “Hayallerim ve Ben” teması ile başlıyor. Yaşları 6 ile 13 arasında değişen tüm çocuklar, hem hayallerini resimlerine yansıtacak hem de harika ödüllerin sahibi olacaklar.

Hayallerim ve Ben Yurtiçi Kargo resim yarışması

İstanbul; 25.03.2013; Yurtiçi Kargo, her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Resim Yarışması kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce çocuğu yaratıcılıklarını sergilemeye ve eğlenmeye davet ediyor. “Hayallerim ve Ben” teması taşıyan bu yılki yarışmada katılımcı çocuklar, hayallerini kağıda yansıtma ve yeteneklerini sergileme imkanı bulacaklar.

Aralarında ressam İsmail Acar’ın ve MEF Okulları resim öğretmenlerinin de bulunduğu jürinin titiz değerlendirmesinin ardından, 1. 2. 3. sınıflar; 4. 5. 6. sınıflar ve 7. 8. sınıflar olmak üzere üç farklı kategoride yarışan öğrencilerden, birinci olanlar iPad, ikinci olanlar PlayStation ve üçüncü olanlar ise birer dijital fotoğraf makinesi kazanacaklar.

Resim yarışmasına katılmak isteyen çocuklar, eserlerini 22 Nisan 2013 tarihine kadar Yurtiçi Kargo’nun İstanbul’daki Genel Müdürlük adresine, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Departmanı dikkatine iletebilecekler.

Son Teslim Tarihi: 22 Nisan 2013

Teslimat Adresi:

Yurtiçi Kargo (Genel Müdürlük – Pazarlama ve Halkla İlişkiler Departmanı)

Eski Büyükdere Caddesi, Kargo Plaza, No.17-19, Maslak, İstanbul

Yarışma Şartları: Çalışmalar, 35X25 cm ölçülerinde resim kağıdına kara kalem, sulu boya, kuru boya, pastel kullanılarak yapılır. Resim kağıdının ön yüzünde her hangi bir yazı ve rakam kullanılamaz.Sanatçının paraf ve imzası resim kağıdının arka yüzünde olmalıdır.Eserin katlanarak gönderilmemesine özen gösterilmelidir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz