Bosch “Hayalindeki Doğayı Resmet” Yarışması Sonuçlandı!

0
Hayalindeki Doğayı Resmet
Hayalindeki Doğayı Resmet

Bosch “Hayalindeki Doğayı Resmet” Yarışması Sonuçlandı!

Hayalindeki Doğayı Resmet
Hayalindeki Doğayı Resmet

Bosch Çevre Kulübü ve Hürriyet Aile’nin ortak projesi olarak hayata geçen ve 1.023 resmin yarıştığı “Hayalindeki Doğayı Resmet” yarışması sonuçlandı. Hayallerindeki doğayı resmederek, çizdiği resmi www.hurriyetaile.com/bosch adresinden paylaşan “Minikler” ve “Yıldızlar” arasından toplam 10 kazanan, aileleri ile birlikte muhteşem hediyelerin sahibi oldu.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece günlük yaşamımızı değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin doğa dostu platformu Bosch Çevre Kulübü’nün, Hürriyet Aile işbirliği ile tüm çocukları hayallerindeki doğayı resmetmeye davet ettiği yarışma sonuçlandı. İki kategoride gerçekleşen yarışma kapsamında Bosch Çevre Kulübü “Minikler” kategorisinde 4 – 7 yaş arası çocukların resimleri, Bosch Çevre Kulübü “Yıldızlar” kategorisinde 8 – 13 yaş arası çocukların resimleri yarıştı. Esila Yağmur Verep, Nehir Koç, Eylül Doğan, Doğa Şanlı ve İrem Başbuğ, Minikler kategorisinin; Mercan Fazlıoğlu, Dilara Tolu, Selin Melis Aktürk, Baran Yavuz ve Sümeyya Yurtmalı da Yıldızlar kategorisinin kazananları oldu. Bosch Ev Aletleri ve Hurriyetaile.com yöneticilerinin yanı sıra konusunda uzman blogger, klinik psikolog, pedagog ve resim öğretmeninden oluşan yarışma jürisi, toplam 1.023 resmi değerlendirerek, kazananları seçti.

Yaratıcılıklarını konuşturdular, büyük ödül Londra Seyahati’ni kaptılar

Yarışmanın 4 – 7 ve 8 – 13 yaş kategorilerindeki birincileri Esila Yağmur Verep ve Mercan Fazlıoğlu, aileleri ile birlikte Londra seyahati ödülünü kazandı. Londra Seyahati, iki gece üç gün sürecek ve kazananlar, Londra Doğa Tarihi Müzesi’ni ziyaret etme fırsatı bulacak. Yarışma birincilerine ayrıca Resim Boyama Seti de hediye edildi. Yarışmanın ikincileri Nehir Koç ve Dilara Tolu, Resim Boyama Seti ve Bosch Saç Şekillendirme Seti’nin sahibi olurken, üçüncüler Eylül Doğan ve Selin Melis Aktürk’e Resim Boyama Seti ve Bosch Saç Kurutma Makinesi hediye edildi. Doğa Şanlı, İrem Başbuğ, Baran Yavuz ve Sümeyya Yurtmalı, yarışmanın dördüncü ve beşincileri olarak Resim Boyama Seti kazandı.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz