İstanbul Akvaryum’dan 2023 Sömestr Etkinlikleri

0
İstanbul Akvaryum’da 21 Ocak’ta başlayacak sömestir tatiline özel olarak birbirinden farklı etkinlikler gerçekleşecek. Çocuklar yarıyıl tatilinde su altı dünyasını keşfederken, Baby Shark Müzikali, interaktif bilim atölyesi ve geri dönüşüm malzemelerinden teraryum tasarlayacakları ekoloji atölyesine katılabilecek.

İstanbul Akvaryum’dan Sömestire Özel Etkinlikler

17 bin deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da 21 Ocak’ta başlayacak sömestir tatiline özel olarak birbirinden farklı etkinlikler gerçekleşecek. Çocuklar yarıyıl tatilinde su altı dünyasını keşfederken, Baby Shark Müzikali, interaktif bilim atölyesi ve geri dönüşüm malzemelerinden teraryum tasarlayacakları ekoloji atölyesine katılabilecek.

17 farklı tema ve Amazon Yağmur Ormanı’ndan oluşan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum’da 21 Ocak’ta başlayacak sömestir tatilinde birbirinden farklı etkinlikler düzenlenecek. 17 bin deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da ziyaretçiler, dev köpek balıkları, vatozlar, timsahlar ve dünyanın en büyük kemirgenleri olan kapibara gibi farklı türde birçok canlıyı tanıyıp, Baby Shark Müzikali ile eğlenecek, interaktif bilim atölyesi ve ekoloji atölyesi ile farkındalık kazanacak.

mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

Yarıyıl tatilinde Baby Shark Müzikali ile Unutulmaz Bir Gün

Yarıyıl tatiline girecek çocuklar “Baby Shark Müzikali”nde hayranı oldukları karakterlerle tanışacak, Baby Shark’ın eğlence dolu ve eğitici şarkılarıyla harika danslara eşlik edip unutulmaz bir gün geçirecekler. Eğlence dolu anların yanı sıra okyanus ve denizleri temiz tutmak için Baby Shark karakteriyle beraber hareket ederek tüm dünyanın en büyük problemlerinden birine çözüm bulmaya çalışacaklar. Baby Shark Müzikali, 22 Ocak Pazar, 23 Ocak Pazartesi, 3 Şubat Cuma ve 4 Şubat Cumartesi günleri, 13.00 ve 15.00’da gerçekleşecek.

 

İnteraktif Bilim Atölyesi

İnteraktif bilim atölyesi ile çocuklar, eğitmen eşliğinde birbirinden farklı eğlenceli ve merak uyandıran deneyler yapacaklar. İnteraktif Bilim Atölyesi, 25 Ocak Çarşamba ve 1 Şubat Çarşamba günleri 14.00’da gerçekleşecek.

Yarıyıl tatilinde çocuklarınız daha fazla etkinlik haberi için resmi tıklayın ↑↑Ekoloji Atölyesi ile Teraryum Tasarlanacak

Geri dönüşüm malzemeleri kullanarak çocukların teraryum tasarlayacağı Ekoloji atölyesi ise 28 Ocak Cumartesi ve 5 Şubat Pazar günleri 14.00 ve 15.00 saatlerinde gerçekleşecek.

Çevre ve deniz temizliği konularında farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilecek atölyelere ve Baby Shark müzikaline akvaryum bileti satın alan tüm ziyaretçiler ücretsiz katılabilecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz