İstanbul Modern’den “Harflerin Dünyası Atölyesi”

0

İstanbul Modern |Genç İstanbul Modern etkinlikleri

Harflerin Dünyası Atölyesi

1 Nisan – 15 Haziran 2014, 10:00 | İstanbul Modern , Karaköy

İstanbul Modern |Genç İstanbul Modern etkinlikleri  Harflerin Dünyası Atölyesi

Centre Pompidou, Paris için tasarlanan Harflerin Dünyası, pazartesi hariç hafta içi her gün saat 10.00, 13.00 ve 15.00’da okul grupları için ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor

Genç İstanbul Modern, İstanbul Modern’in Paris’teki Centre Pompidou işbirliği ve Eğitim Sponsoru Garanti Bankası’nın katkılarıyla gerçekleştirdiği bir eğitim programı dizisidir. Taşın İçinde Saklı Kuş, Ayın Altında, Dokunduğum Dünya, Oyunbaz Nesneler, Matisse-Picasso, Su İçinde Suluboya, Işığın Sihri, Tasarım Atölyesi, Sanat Sirki, Sanat Fabrikası, Module Home, Blobterre, Meka-Kolaj ve Hareketin Büyüsü adlı atölye çalışmalarını tamamlayan Genç İstanbul Modern, çocuk ve aileleri Harflerin Dünyası başlıklı 15. etkinliğiyle ağırlıyor.

İstanbul Modern, Paris’teki Centre Pompidou işbirliği ve Eğitim Sponsoru Garanti Bankası’nın katkılarıyla on beşincisini gerçekleştirdiği Genç İstanbul Modern etkinliklerini “Harflerin Dünyası” ile sürdürüyor. 6-12 yaş grubundaki çocuk ve ailelerine yönelik düzenlenen program, duygularımızı ve düşüncelerimizi ifade etmede kullandığımız kelimeleri oluşturan harflerin dünyasına ve bu harfleri yüz yıllardır temsil eden şekillere odaklanıyor.

Centre Pompidou, Paris için tasarlanan Harflerin Dünyası, pazartesi hariç hafta içi her günsaat 10.0013.00 ve 15.00’da okul grupları için ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. 1,5 saat süren Harflerin Dünyası atölyelerinin kontenjanı 25 kişiyle sınırlı.

Bilgi ve rezervasyon: 0212 334 73 41

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz