Yapı Kredi Kültür Merkezi, Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi | 10 Mayıs 2014

0

Yapı Kredi Kültür Merkezi, Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi | 10 Mayıs 2014

Yapı Kredi Kültür Merkezi, Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi | 10 Mayıs 2014 Yaratıcı Drama yöntemi ile okuma atölyeleri, çocuklara okuma alışkanlığı aşılarken, hayal kurma, merak etme, sorgulama, problem çözme, farklı perspektifler edinme, grup içinde kendini ve fikirlerini rahatça ifade edebilme gibi pek çok beceriyi kazandırmayı hedefliyor. Katılımcıların çok memnun kaldığı Yapı Kredi Kültür Merkezi, Yaratıcı Drama ile okuma atölyelerini tüm takipçilerimize tavsiye ederiz.  Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi Babaannem Kime Benziyor”

Yaratıcı Drama yöntemi ile okuma atölyeleri, çocuklara okuma alışkanlığı aşılarken, hayal kurma, merak etme, sorgulama, problem çözme, farklı perspektifler edinme, grup içinde kendini ve fikirlerini rahatça ifade edebilme gibi pek çok beceriyi kazandırmayı hedefliyor. Katılımcıların çok memnun kaldığı Yapı Kredi Kültür Merkezi, Yaratıcı Drama ile okuma atölyelerini tüm takipçilerimize tavsiye ederiz.

Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi | Babaannem Kime Benziyor

Yaratıcı Drama Eğitmeni: Çiğdem Odabaşı

Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 11.00-11.45

Kitap hakkında;

Ali resim yapmayı, hayvanları ve babaannesini çok seviyordu. Babaannesi ona masal anlatırken hayvan taklitleri yapıyor; keçi gibi meliyor, kedi gibi miyavlıyor, takma dişlerini takırdatarak çok üşümüş bir penguen bile oluyordu!

Bir sabah, “Dede, babaannem kime benziyor” diye sordu.
Uzun kulaklı bir tavşana mı, bir kediye mi, yoksa bir bülbüle mi?

Hayat dolu çizgileriyle çocuklar için büyülü dünyalar yaratan Feridun Oral’dan rengârenk, sımsıcak bir hikâye… Ve şimdi sıra bu hikâyenin yaratıcı okumasında!

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı yönetimindeki atölyemize 4 yaşındaki tüm çocuklar davetlidir.

Etkinlik 4 yaşındaki 24 çocuk ile sınırlıdır.
Lütfen rezervasyon yapınız | 0212 252 47 00/447

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz