İtalya’da Winx Perileri ile Buluşacak Peri Kızları Belli Oldu

0

İtalya’da Winx Perileri ile Buluşacak Peri Kızları Belli Oldu

İtalya’da Winx Perileri ile Buluşacak Peri Kızları Belli Oldu

Küçüklere İtalya’da, Winx Perileri ile unutulmaz bir hafta sonu geçirtecek olan Winx Club Buluşması’nın kazananları belli oldu. Minikler, Winx Perisi gibi giyinerek çektikleri fotoğrafları Winxclub.com adresine yüklediler ve jürinin değerlendirmesine katıldılar. Yoğun katılımın olduğu yarışmada iki küçük Winx Perisi, 3-6 Eylül tarihleri arasında yanlarına birer tane velisini de alarak İtalya’nın Jesolo şehrinde gerçekleşecek olan büyülü bir hafta sonuna davetliler.

Winx Club bebeklerini ülkemize getiren lider oyuncak firması Adore Oyuncak’ın Türkiye ayağını organize ettiği Winx Club Buluşması’na katılacak iki küçük Peri Kızı belli oldu. 21 Haziran’da başvuruların sona erdiği ve yoğun katılıma sahne olan yarışmanın başvuruları jüri tarafından değerlendirildi.

3-6 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Jesolo şehrinde gerçekleşecek olan unutulmaz Winx Club Buluşması’na ülkemizden iki küçük Peri Kızı, Tuana Akdağ ve Ekin Naz Yenici katılacak. Birer ebeveyni ile birlikte unutulmaz bir Winx buluşmasına tanık olacak olan minikler, Winx Perileri ile bir araya gelerek neşe dolu sihirli bir hafta sonu geçirecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz