Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Yeni Yıl Konseri

0

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Yeni Yıl Konseri

4 Ocak  Pazar  – 18.00
Çocuk Sanat Merkezi Yeni Yıl Konseri | Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi (ÇSM)
 
Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Yeni Yıl Konseri
Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi, Göztepe’deki binasında 2008 yılından itibaren müzik, bale, dans, erken yaş müzik eğitimi, ritmik oyun grubu, drama ve resim dallarında çocuklara eğitim vermektedir.
4 yaşından 14 yaşına kadar 3000 çocuğun ücretsiz eğitim aldığı merkezde, mezun ve halen eğitime devam eden öğrencilerden oluşan Kadıköy Belediyesi Çocuk ve Gençlik Keman Orkestrası, Çocuk ve Gençlik Korosu, Gitar, Bağlama Orkestrası, Bale, Modern ve Halk Dansları Yıldızlar toplulukları ile çalışmalarını sürdürmektedir. İki yıl eğitim alan öğrenciler, Mayıs ayında verdikleri konser ve yaptıkları gösteriler eşliğinde sertifika verilerek mezun edilmektedir. Her yıl Ocak ayının ilk haftasında Süreyya Opera’sında gerçekleşen “Çocuk Sanat Merkezi Yeni Yıl Konseri”, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Anneler Günü, resitaller, CKM sene sonu etkinliği gibi Kadıköy Belediyesi’nin artık gelenekselleşmiş konserleri arasında yer almaktadır.
4 Ocak’ta dördüncüsünün gerçekleşeceği ÇSM Yeni Yıl konserinde bu yıl, Çocuk Gitar ve Keman orkestraları ile Çocuk ve Gençlik Korosu bugüne özel hazırladığı parçaları seslendirecekler. Konserde Çocuk Sanat Merkezi öğrencilerinin yanı sıra konusunda uzman sürpriz sanatçılar da çocuklarla aynı sahneyi paylaşacaklar.
Giriş ücretsizdir. Free enterence.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz