12. Çocuk Tiyatro Festivali Başladı

1

Miniklerin yıldızlar altında tiyatro keyfi başladı 

Çocuk Tiyatro Festivali 2013 Selamiçeşme Özgürlük Parkı
Çocuk Tiyatro Festivali 2013 Selamiçeşme Özgürlük Parkı


Kadıköy Belediyes
i’nin geleneksel olarak düzenlediği Çocuk Tiyatro Festivali başladı. Bu yıl 12. si düzenlenen Çocuk Tiyatro Festivali’nin ilk gecesinde Özgürlük Parkı’ndaki Açıkhava Tiyatrosunu dolduran minikler, yıldızlar altında oyun izlemenin keyfini yaşadılar.
Kış aylarında özel çocuk tiyatrolarının kapalı gişe oynadığı oyunları açık havada izleyiciler ile buluşturan Kadıköy Belediyesi Çocuk Tiyatro Festivali‘nde ilk gün Fabrika Sanat Tiyatrosunun Tatlı Rüyalar adlı oyunu minik izleyicileri ile buluştu. Oyunun başlamasından saatler önce Özgürlük Parkı’na aileleriyle birlikte gelen minikler, Tiyatro Oyuncusu Bülent Çakırer’in eğlenceli oyunlarına eşlik ederek hem eğlendiler hem de oyun saatini beklediler.Tiyatro Festivali’nin maskotunun maskesi ile poz veren çocuklar, oyunu büyük bir keyifle izleyip uzun süre alkışladılar.
Yaz akşamlarında minikleri tiyatro ile tanıştırıp, açık havada oyun seyretme keyfini yaşatan 12. Kadıköy Belediyesi Çocuk Tiyatro Festivali’nde, her akşam farklı bir çocuk oyunu ücretsiz izlenebiliyor.
Kadıköy Belediyesi Selamiçeşme Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosunda 24 Haziran 2013’da başlayan 05 Temmuz 2013’e kadar devam edecek olan Çocuk Tiyatro Festivali’ndeki oyunlar her akşam saat 21.00’de başlıyor.

 

İletişim İçin : 444 55 22

1 Yorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz