Türkiye’nin Küçük Ressamları Hayallerindeki Mesleği Boyalarla Anlatacak

0
Gratis'in çocuklar için düzenlediği geleneksel resim yarışmasında bu yıl, küçük ressamlar hayallerindeki mesleği resmederek yarışacaklar. Ödüllü yarışmanın son katılım tarihi 31 Mart olarak belirlendi.ödülü yarışma,ödüllü resim yarışması,gratis,geleneksel resim yarışması,çocuk yarışması,küçük ressamlar, 12 Gratis Resim Yarışması,7-10 yaş çocuk yarışması

Gratis Çocuk Resimleri Yarışması’na son başvuru tarihi 31 Mart 2017!

Gratis’in çocuklar için düzenlediği geleneksel resim yarışmasında bu yıl, küçük ressamlar hayallerindeki mesleği resmederek yarışacaklar. Ödüllü yarışmanın son katılım tarihi 31 Mart olarak belirlendi.

Gratis’in gelenekselleşen resim yarışmasında çocuklar bu yıl hayallerindeki mesleği resmedecekler. Bu yıl 8’incisi düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin her yerinden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından veya www.gratis.com web sitesinden ücretsiz olarak temin edecekleri katılım formunu doldurmak ve hayallerindeki mesleği boyalara dökmek olacak.

Yarışmaya son katılım tarihi olan 31 Mart’a kadar resimlerini Gratis mağazalarına teslim eden çocukların eserleri jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 12 Gratis Resim Yarışması finalisti, 22 – 23 Nisan tarihlerinde eğlenceli bir haftasonu geçirmek üzere Gratis davetlisi olarak İstanbul’a gelecekler.

23 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek yarışma finalinde seçilen ilk 3 resmin sahibi yaz kampına gitmeye hak kazanırken, diğer finalistler ise birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Yarışmayı kazanan ilk 3 resim aynı zamanda 23 Nisan tarihinde Gratis’in resmi web sitesinde açıklanacak.

Gratis Resim Yarışmasına katılım hakkında:

Yarışmaya 7-10 yaş arasındaki çocuklar katılabilir. Son başvuru tarihi 31 Mart 201 Cuma günüdür. Resimler a3 (42×29.7cm) boyutunda yatay, paspartusuz olmalıdır. Resimler çerçevelenmemeli ve etrafı süslenmemelidir. Dikey olarak gönderilen resimler kabul edilmeyecektir. Resimlerde sulu boya, pastel boya, sentetik boya, yağlı boya, yağlı boya, silinmez ispirtolu kalem,ince uçlu keçeli kalem, çini mürekkebi kullanılabilir. Yarışmaya kayıt yaptırmak için çocukların velileri ile birlikte herhangi bir Gratis mağazasına eserlerini teslim etmeleri gereklidir. Katılımcılardan yarşmaya katılım için heerhangi bir ücret alınmayacaktır.

Yarışmaya katılım ve yarışma katılım formu için http://www.gratis.com/ adresini ziyaret etmelisiniz.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz