Karneni göster hediyeni al!

0

İş Bankası bu yıl da 1 milyon öğrencinin tatil sevincine ortak oluyor

Karneni göster kitabını al kampanyasıyla 1 milyon öğrenciye ”Sait Faik’ten Çocuklara Hikayeler” kitabı hediye

Karneni göster kitabını al kampanyasıyla 1 milyon öğrenciye ''Sait Faik'ten Çocuklara Hikayeler'' kitabı hediye
Karneni göster kitabını al kampanyasıyla 1 milyon öğrenciye ''Sait Faik'ten Çocuklara Hikayeler'' kitabı hediye

Türkiye İş Bankası, bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük kitap kampanyalarından biri olan“Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası ile yaz tatiline giren 1 milyon ilköğretim öğrencisine karne hediyesi olarak kitap vermeye devam ediyor. Karnesi ile herhangi bir İş Bankası şubesine giden ilköğretim öğrencileri Türk edebiyatının usta yazarı Sait Faik’in öykülerinin yer aldığı “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler” kitabını alabilecek.

İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi ise Türk edebiyatının büyük ustası Sait Faik’in öykülerinden derlenen ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından hazırlanan “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler” isimli kitap olacak. İlköğretim öğrencileri kitaplarını 2011-2012 eğitim öğretim yılının sona erdiği 8 Haziran 2012 Cuma gününden itibaren herhangi bir İş Bankası şubesinden alabilecek.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da belirli sayıda kitap görme engelli çocuklar için Braille alfabesiyle basıldı ve bu kitaplar görme engelli öğrencilere eğitim veren okulların kütüphanelerine ulaştırıldı.

Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılının sonunda başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası, bu eğitim öğretim dönemi ile beşinci yılını dolduruyor. Çocukların küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı edinmesini, okuyan ve sorgulayan gençlerin yetişmesini amaçlayan İş Bankası Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’taki tüm şubelerinde ve İşbank GmbH’ın Almanya’daki şubelerinde karnesini getiren 1 milyon ilköğretim öğrencisine kitap armağan edecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz