Kidsnook, 2014-2015 Eğitim Dönemine Hayallerin Ötesinde Bir Eğitim Programı İle Başlıyor!

0

Kidsnook Masal Akademi Ve Çocuk Kitabevi’nde

1.Yıla Özel Eğitim Programı

Kidsnook Masal Akademi Ve Çocuk Kitabevi’nde  1.Yıla Özel Eğitim Programı     Kidsnook, 2014-2015 Eğitim Dönemine Hayallerin Ötesinde Bir Eğitim Programı ile Başlıyor!   

Kidsnook, 2014-2015 Eğitim Dönemine Hayallerin Ötesinde Bir Eğitim Programı ile Başlıyor!

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek çocuklara hikaye anlatıcılığını yaymaya çalışma misyonu ile bir yıl önce kurulan Kidsnook Masal Akademi ve Kitabevi, 2014-2015 Kış Eğitim Öğretim Dönemine yine bir İLK ile başlıyor. Kidsnook Masal Akademi’de ödüllü çocuk kitapları yazarı Tülin Kozikoğlu 9-12 yaş grubu çocuklar için “Çocuklar için Yaratıcı Yazı Eğitimi” vermeye başlıyor. Kidsnook’un başlayacak diğer özel programı ise Türkiye’de ilk defa 7-9 yaş arasındaki çocuklar için  Altın Koza ve Altın Portakal ödüllü oyuncu Beste Bereket’ten “Çocuk Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi” olacak. Bu programlar ile çocukların hayal kurabilmeleri, yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları,  problem çözme yeteneklerini ve olaylar arasında kurgu yapabilme özelliklerini geliştirme ve konsantrasyon sürelerini arttırma amaçlanıyor.

“Çocuklar İçin Yaratcı Yazı Eğitimi” Eylül ayında tüm güne yayılacak 10 saatlik kamp ile başlayıp ana eğitim verildikten sonra 30 saatlik devam eğitimleri ile Haziran ayında son bulacak. Çocuk Hikaye Anlatıcılığı eğitimi ise Ekim ayında başlayacak olan 60 saatlik performans ve 10 saatlik etüt eğitimi ile son bulacak. Tüm eğitimler  Haziran ayında son bulacak eğitimler ailelere özel “ilk imzam gecesi” ve “ilk performansım gecesi” ile yıl sonu gösterimi yapılacak ve katılım sertifikaları dağıtılacak.    Bu özel eğitimin detaylarını öğrenmek için 24 Ağustos Pazar günü 17:00-18:00 saatleri tüm aileler Kidsnook’a davetli!

Kidsnook Masal Akademi ve Çocuk Kitabevi’nin bahçesindeki Ihlamur ağacının üzerine kurulu Masal Evi, dünya literatürüne hakim zengin kitaplığı, masal kahramanlarının seslerinin yükseldiği bir masal diyarı olan Kidsnook, 1.yılını dolduruyor. İlk yılına çok iddialı giren Kidsnook, 2014-2015 Kış Eğitim Öğretim Dönemi için çok özel eğitmenler ile iki ayrı eğitim programı hazırladı. Bu program ile çocukların hayal kurabilmeleri, yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları,  problem çözme yeteneklerini ve olaylar arasında kurgu yapabilme özelliklerini geliştirme ve konsantrasyon sürelerini arttırma amaçlanıyor. Eğitim öncesi konu hakkında fikir sahibi olabilmeleri amacıyla 24 Ağustos Pazar günü 17:00-18:00 saatleri arasında bir tanıtım günü düzenlenecek. Eğitim online olarak da desteklenecek. Eğitmenler, öğrenciler ile online olarak da iletişim halinde olacağı bu özel program 2015 Haziran ayında son bulacak.

Bu özel eğitim programlarına katılım 15 kişilik sınıflar ile sınırlı olup, her bir eğitime katılım için kişi başı ücret 2000TL+KDV’dir.

Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için Kidsnook Masal Akademi ve Çocuk Kitapevi’ni arayabilirsiniz. Tel :0212 324 07 06

 

  • “Çocuklar için Yaratıcı Yazı Eğitimi”

Eğitmen         : Yazar Tülin Kozikoğlu

Yaş Grubu         : 9-12 yaş

Eğitim Süresi         : 40 saat Performans Eğitimi ve 10 saat Etüt

Program sonu: “İlk İmzam” gecesinde Katılım sertifikası dağıtılacak

 

  • Çocuk Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Eğitmen         : Oyuncu Beste Bereket

Yaş grubu         : 7-9 yaş

Eğitim Süresi         : 60 saat Performans Eğitimi ve 10 Saat Etüt

Program sonu         : “İlk Performansım” gecesinde Katılım sertifikası dağıtılacak

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz