Çocuklar için Fotoğraf Atölyesi: Çocuklar Fotoğrafın F’sini Forum İstanbul’da öğrenecek

0

Çocuklar için Fotoğraf Atölyesi

Çocuklar Fotoğrafın F’sini Forum İstanbul’da öğrenecek

Çocuklar için Fotoğraf Atölyesi  Çocuklar Fotoğrafın F’sini Forum İstanbul’da öğrenecek

Forum İstanbul, World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları 2014 sergisi kapsamında 23-24 Ağustos’ta 5-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik, “Fotoğraf’ın F’si” adında fotoğraf atölyesi düzenliyor.

Dünyanın en önemli metropollerinde gerçekleştirilen World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları Sergisi*, bu yıl bir kez daha Forum İstanbul’da fotoğraf tutkunlarıyla buluşuyor.

World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları Sergisi, Forum İstanbul ev sahipliğinde 6. kez düzenleniyor ve ziyaretçilerine geçtiğimiz yıl yaşanmış ve dünyanın gündeminde yer edinen olaylardan önemli kareleri sunuyor.

 

Haydi çocuklar! Fotoğraf dünyasıyla tanışmak için Forum İstanbul’a…

Forum İstanbul, aynı zamanda çocuklar için de hem öğretici hem de eğlendirici bir atölye çalışmasını hayata geçirecek. 23-24 Ağustos tarihlerinde, 13.00 – 19.00 saatleri arasında 5-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenecek olan ‘’Fotoğraf’ın F’si’’ isimli fotoğraf atölyesinde, konunun uzmanları tarafından fotoğrafa giriş dersleri verilecek. Atölyede çocuklara çeşitli fotoğraf örnekleri üzerinden, kameranın özellikleri, kullanımı, çekim ve baskı teknikleri gibi temel konular anlatılacak.

*Amsterdam merkezli World Press Photo Vakfı tarafından düzenlenen World Press Photo – Dünya Basın Fotoğrafları Sergisi, Forum İstanbul’un katkıları, Dutch Postcode Lottery’nin desteği ve dünya çapında Canon’un sponsorluğunda gerçekleşmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz