KOMİLİ ile Çocuk Şefler Mutfakta!

0

KOMİLİ ile Çocuk Şefler Mutfakta!

 

Çocukların sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlığını kazanmaları için planlanan “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliği sayesinde çocuklar mutfakta harikalar yaratarak lezzetli yemeklere imza atıyorlar. “Sağlıklı&Lezzetli Akdeniz Mutfağı” atölye çalışmasına katılmak için şimdiden yerinizi ayırtın!Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliğiÇocukların sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlığını kazanmaları için planlanan “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliği sayesinde çocuklar mutfakta harikalar yaratarak lezzetli yemeklere imza atıyorlar. Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 19 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşen “Kek Pişiyoruz” atölye çalışmasına katılmak için şimdiden yerinizi ayırtın!

 

Komili, çocukların küçük yaşta doğru beslenme alışkanlığını kazanmaları ve birbirinden lezzetli yemeklere imza atmaları için küçük şefleri mutfağa davet ediyor. Komili ve mutfakların ünlü şefi Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” eğitim etkinlikleri ile çocuklar sağlıklı beslenme alışkanlığını küçük yaşta edinmenin yanı sıra hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak.

 

Kontenjanı 12 kişi ile sınırlı olan “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” lezzet atölyesi, 6-12 yaş arasındaki çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmak için bir fırsat sunuyor. 19 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşen “Kek Pişiriyoruz” adlı etkinlik atölyesinde çocuklar, limonlu / çikolatalı cup cake ve ev yapımı meyveli süt hazırlayacak. EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde keyifli bir ortamda gerçekleştirilen atölyede çocuklar, hem öğrenecek hem de eğlenecek.

 

 

Bu eğitici eğlenceyi sakın kaçırmayın…

 

Limonlu/ çikolatalı cup cake ve ev yapımı meyveli süt hazırlayacak olan çocuklar,  eğlenceli ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkacak. Ayrıca lezzet atölyelerine katılan tüm çocuklar, “Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası” alarak mutfaktaki yaratıcılıklarını belgeleyecek ve geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

 

19 Temmuz 2014 Cumartesi saat 15:00-18:00 arasında Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşecek atölyeye katılım ücreti 35 TL.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz