Cevahir Avm’den Hayvan Barınaklarına Yardım!

0

Cevahir Avm’den Hayvan Barınaklarına Yardım!

CEVAHİR AVM’DEN HAYVAN BARINAKLARINA YARDIM! İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak; hayvan barınaklarındaki ihtiyaç sahibi minik dostlarımızın beslenmesine destek oluyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak; hayvan barınaklarındaki ihtiyaç sahibi minik dostlarımızın beslenmesine destek oluyor.

İstanbul Cevahir, başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yemek katlarında tabaklarda kalan yemekleri ayrıştırdıktan sonra Şişli Belediyesi işbirliği ile hayvan barınaklarına gönderiyor.  Alışveriş merkezi içerisine yerleştirilen bilgilendirme panoları ve yemek masalarına konulan uyarı notlarıyla;  ziyaretçilerden tabaklarında kalan yemeklerin içine kürdan ve çöp atmayarak projeye destek olmaları rica ediliyor.  Bu proje sayesinde hem barınaklarda yaşayan hayvanlar aç kalmıyor, hem de yemek ve ekmek artığının çöpe gitmemesi sağlanarak israf önlenmiş oluyor.

Şişli-Mecidiyeköy arasındaki merkezi konumu sayesinde ziyaretçilerine kolay ulaşım imkânı sunan İstanbul Cevahir’de alışveriş yapmanın yanı sıra, şık mekânların konforlu ortamında mola verip farklı lezzetlerin tadına varma ayrıcalığı yaşarken barınaklarda yaşayan minik dostlarımızın da beslenmesine destek oluyor.

Lütfen tabaklarınızda kürdan ve çöp bırakmayınız

Bilgi İçin:

www.istanbulcevahir.com

www.facebook.com/cevahiristanbul

twitter.com/cevahir_AVM

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz