Marmara Park AVM’de 2023 Sömestir Atölyeleri

0
Eğlenceli sömestir atölyeleri Marmara Park AVM’de Marmara Park AVM, minik ziyaretçileri için sömestir tatiline özel birbirinden eğlenceli ve öğretici atölyeler hazırladı. Çocuklar, 21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan atölyelere hiçbir ücret ödemeden katılabilecek. 

Eğlenceli sömestir atölyeleri Marmara Park AVM’de

Marmara Park AVM, minik ziyaretçileri için sömestir tatiline özel birbirinden eğlenceli ve öğretici atölyeler hazırladı. Çocuklar, 21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan atölyelere hiçbir ücret ödemeden katılabilecek. 

Çocuklar 21-29 Ocak tarihleri arasında çok eğlenceli atölyelerle tatilin tadını çıkaracak.

21 Ocak’ta Teraryum Atölyesi, 22 Ocak’ta Kağıt Katlama Atölyesi, 23 Ocak’ta Çerçeve Tasarım Atölyesi, 24 Ocak’ta Ahşap Boyama Atölyesi, 25 Ocak’ta Seramik Boyama Atölyesi, 26 Ocak’ta Kitap Ayracı Yapımı Atölyesi gerçekleştiren Marmara Park AVM, 27 Ocak’ta Keçe Yengeç Atölyesi, 28 Ocak’ta Keçe Cüzdan Atölyesi, 29 Ocak’ta ise Çanta Boyama Atölyesine ev sahipliği yapacak. Günde iki seans şeklinde gerçekleşecek etkinliklere katılım kontenjanla sınırlı olup, 4 yaşın üzerindeki tüm çocuklar hiçbir ücret ödemeden katılarak eğlenceli atölyelerin tadını çıkarabilecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz