fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Yarıyıl Çocuk Etkinlikleri 2023 Yarıyıl Tatili Art & Kids Festivali Fişekhane’de

2023 Yarıyıl Tatili Art & Kids Festivali Fişekhane’de

0
2023 Yarıyıl Tatilinde Çocuklar Art & Kids Fest Fişekhane’de Çocukların çeşitli sanat dallarındaki becerilerini keşfedecekleri Art & Kids Fest 3-4-5 Şubat tarihlerinde Fişekhane’de çocuklarla buluşuyor!

2023 Yarıyıl Tatilinde Çocuklar Art & Kids Fest Fişekhane’de

Çocukların çeşitli sanat dallarındaki becerilerini keşfedecekleri Art & Kids Fest 3-4-5 Şubat tarihlerinde Fişekhane’de çocuklarla buluşuyor!
Resimden müziğe, seramikten dramaya, dijital sanatlara kadar geniş yelpazede gerçekleşecek atölyelerle çocukların el becerileri ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlanırken, özgüveni yüksek ve topluma faydalı bireyler yetiştirilmesi de amaçlayan Art & Kids Fest’i kaçırmayın. 

mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

 

Fişekhane, görme, işitme ve bedensel engelli çocukların da rahatlıkla katılabileceği atölyeler ile “her” çocuğa dokunabilmeyi umuyor.

Çocukların alanında uzman sanatçılar ile buluşup, birebir zaman geçirme fırsatı da yakalayacakları bu festivali kaçırmamak için siz de Fişekhane’de yerinizi alın.
Erkan satış dönemi avantajı ile biletler Biletinal.com’da!
Yarıyıl tatilinde çocuklarınız daha fazla etkinlik haberi için resmi tıklayın ↑↑

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz