Metrogarden AVM’de minik tasarımcılar iş başında!

0
Metrogarden AVM’de minik tasarımcılar iş başında yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2019 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Metrogarden AVM “Minik Tasarımcılar Atölyesi” ile çocukları hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. 06 -14 yaş aralığındaki çocuklar iPad’ lerin yardımı ile Metrogarden AVM’ nin karakterini tasarlayacaklar ve dijital tasarımı keşfedecekler. 23 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında rezervasyon ile etkinliğe katılım sağlayabilirler.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM çocuklara keyifli ve öğretici bir deneyim yaşatacak. 23 Ocak tarihinde başlayacak ve 3 Şubat tarihine kadar devam edecek etkinlikte çocuklar iPad’ler yardımıyla dijital tasarımı keşfedecekler. Öğrendikleri bilgileri pratiğe dönüştürecek çocuklar, Metrogarden AVM’nin karaketerini tasarlayacaklar. Etkinliğe 13.000 -19.00 saatleri arasında yapılacak seanlarda 06-14 yaş arasındaki Metrogarden AVM ziyaretçileri katılabilecek.

Etkinlik boyunca tasarlanan karakterler içerisinden ön eleme yapılacak ve seçilen karakter tasarımları 20 Şubat – 20 Mart tarihlerinde www.miniktasarımcilar.com sitesinde oylamaya sunulacak. Sonuçlar Nisan ayında açıklanacak.

Not: Etkinliğe katılan Metrogarden Card sahipleri Hediye Dükkanı’ndan rezervasyon yaparak katılım kuponu almalıdır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz