Minik Dâhiler İçin Bilim Şenliği Başlıyor

20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Bilim Şenliği’nde birbirinden ilginç etkinlikler ve atölyeler geleceğin minik dâhilerini bekliyor.

0
20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Bilim Şenliği’nde birbirinden ilginç etkinlikler ve atölyeler geleceğin minik dâhilerini bekliyor.

Bilim Şenliği Ege Perla’da Minik Dahileri Bekliyor

Ege Perla Alışveriş Merkezi, çocukların yaratıcılığını teşvik eden, keşfederken keyif alacağı Bilim Şenliği düzenliyor.

20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında Ege Perla’da düzenlenen Bilim Şenliğine katılan minik dâhiler, bu yıl da birbirinden eğlenceli atölye ve etkinliklerle yaz tatillerini noktalayarak yeni okul dönemi için hazırlanacaklar.

Ege Perla’da başlayacak olan Bilim Şenliği, çocukların büyürken gelişimlerini desteklemek için en önemli unsur olan ‘merak’ güdüsünü pekiştirerek hayal dünyalarını zenginleştirecek. Bilim Şenliği’nde farklı yaş grupları için öğrenme fonksiyonlarına katkı sağlayacak ilginç faaliyetler de bir arada sunulacak.

Ege Perla’da 20-21-22-27-28-29 Ağustos ve 3-4-5-10-11-12 Eylül tarihlerinde ‘İTÜ Eğlen Bilim’ iş birliği ile gerçekleşecek Bilim Şenliği’nde; Planetaryum & Böcek Atölyesi ve Deney Restaurant, Pipet Roket Atölyesi, Hava Olayları Gösterisi, Steam Görevleri, Maddenin İlginç Halleri, Güneş Sistemi Atölyesi, Su Gösterisi, Sihir mi Bilim mi? Atölyesi, Sihirli Kimya, Vejeteryan – Kağıt Hamuru Atölyesi gibi birbirinden farklı ve eğitici etkinlikler gerçekleşecek.

Ege Perla’ya gelen 4-12 yaş aralığındaki tüm çocukların ücretsiz katılabileceği Bilim Şenliği için önceden rezervasyon yaparak çocukların yaratıcılığına ilham verecek muhteşem anlar geçirmelerine tanık olabilirsiniz. 

Bilgi ve rezervasyon için: 0232 935 61 10

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz